Zvelebme prostor pro umělecké duše

16. - 18.10.2020

V polovině října se vydáme do vesničky Stružinec u Tábora, kde loni vznikl moc zajímavý projekt Naplaveno. Chalupa se stodolou v malé vesničce Stružinec u Tábora nabízí uměleckým duším možnost tvorby, odpočinku a vzdálení se od hluku měst. Nabízí prostor, kam mohou lidé přijet a soustředit se na svou uměleckou činnost…

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Čeká nás vyklízení stodoly – vynášení trámů, jejich nařezání a následné uklizení do dřevníku. V uvolněném prostoru tak bude moci vzniknout prostor pro hlediště. Dále budeme tvořit vyvýšený záhon a v případě špatného počasí se pustíme do tvoření propagačních materiálů a originálních vstupenek na rok 2021.

Vesnička má poměrně slabé telefonické pokrytí, takže si snad užijeme i víkend bez telefonů.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

  • ubytování
  • strava (kromě páteční večeře)
  • společná cesta na místo
  • pojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a další přidružené náklady
  • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

  • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 142020
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

Seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek odpoledne se sejdeme v Praze a v neděli navečer se tam zase společně dopravíme. Informace upřesníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Stružinec 8, Jistebnice, 391 33

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme v chalupě na postelích.  Na místě bude teplá, studená voda, toaleta, kuchyňka. Přines si vlastní spacák.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné i s naší svépomocí.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), karimatka+spacák, přezůvky, a především TEPLÉ pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Baterka nebo čelovka se bude hodit na noční prohlídku. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční večeři.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky: vikendy(at)tamjdem.cz, 605 173 740.

Těšíme se na setkání!