Zapoj se do organizování zahradní slavnosti

19. - 21.6.2020

V červnu opět vyrazíme do Krkonoš! Konkrétně do Střediska ekologické výchovy a etiky Rýchory SEVER a do jejich vzdělávacího centra DOTEK. Pojeď s námi zažít tento ráj na zemi a seznam se se zajímavými koncepty této organizace. Na čerstvém horském vzdoušku se nám bude pracovat úplně samo a navíc to budeme mít coby kamenem dohodil do překrásné krkonošské přírody. 

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Čeká nás pomoc s přípravou festivalu DOTEKY, který bude letos pojat jako zahradní slavnostV sobotu dopoledne budeme připravovat areál, stavět vojenský stan, nosit stoly a lavice a připravovat ohniště. Odpoledne pomůžeme s obsluhou dílen, prodejem občerstvení, přípravami v kuchyni, nošením aparatury, apod. V neděli nás pak čeká úklid areálu a stavba nového ohradníku pro kravičky. Nečeká nás ale jenom práce…V pátek večer, před zahájením festivalu, zahraje a zazpívá v místním kostele Iva Bittová. Večer si pak společně posedíme u svatojanského ohně nebo navštívíme lokální vinotéku.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

  • ubytování
  • strava (kromě páteční večeře)
  • společná cesta na místo
  • pojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a další přidružené náklady
  • plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

  • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 22020
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVAV pátek 19. června se potkáme v Praze. Místo a přesný čas ještě upřesníme.

NÁVRAT: V neděli 21. června se odpoledne do Prahy zase společně vrátíme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Horská 175, 542 26 Horní Maršov.

UBYTOVÁNÍ: Tentokrát budeme spát v budově školy, jejíž část má organizace pronajatou. Nejsou tedy potřeba karimatky (postele tam jsou), stačí spacáky.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT:  Pokud máš nějaké dotazy, napiš koordinátorce Zuzce na: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!