Za dobrými skutky i dobrou jedenáctkou!

2. - 4.10.2020

Letos se Tamjdem opět vrací do pivovaru v obci Chříč na Křivoklátsku, který renovuje nezisková organizace Propolis, z.s. Cílem skupiny přátel je vybudovat místo, kde se setkávají lidé se zájmem o historii, umění, krajinu, tradice a řemesla a  vytvořit zkrátka inspirativní místo, kde se dobře žije.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Několikaletou stavbu „Velké chříčské zdi“ jsme loni zdárně dokončili. U stavby kamenné zdi v duchu tradic z kamene, cihel a jílovité hlíny ale zůstaneme a společně se pustíme do stavby zídky pro školní záhonky, kde se pak děti z místní školy budou moci pěstovat své bylinky a zeleninu. Očekávej pořádnou makačku při sbírání kamenů, ale i při práci s lopatou, sbíječkou nebo kolečkem plným nákladu.  Po práci nás samozřejmě čeká orosená pivní odměna – chříčská jedenáctka přímo ze zdroje.

Víkendovky ale nejsou jen o práci. Tým Propolisu pro nás připravil nabitý program – exkurzi v pivovaru a výlet po okolí. Že už se nemůžeš dočkat? Tak šup, šup. Pošli nám přihlášku, ať víme, na koho se můžeme těšit.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

  • ubytování
  • strava (kromě páteční večeře)
  • společná cesta na místo
  • pojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a další přidružené náklady
  • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

  • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 122020
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

Seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek odpoledne se sejdeme v Praze a v neděli navečer se tam zase společně dopravíme. Informace upřesníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Chříč 2, 331 41 Chříč.

UBYTOVÁNÍ: K dispozici jsou tři samostatné pokoje vždy pro tři lidi a jedna velká společenská místnost. V pokojích jsou matrace či postele, karimatku tak potřebovat nebudeme, ale spacák si určitě vezmi s sebou.

STRAVA: V pátek večer bude sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), baterku, spacák, přezůvky, a především pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé) Určitě si přibal dobrou náladu, oblíbené společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky na: vikendy@tamjdem.cz, 605 173 740

Těšíme se na setkání!