Za dobrými skutky i dobrou jedenáctkou

3. - 5.4.2020

Letos se Tamjdem opět vrací do pivovaru v obci Chříč na Křivoklátsku, který renovuje nezisková organizace Propolis, z.s.  Kromě nádherné okolní přírody a chutné domácí stravy nás čeká i spousta zajímavé práce.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Jelikož jsme díky vám loni dokončili několikaletou stavbu Velké chříčské zdi, letos nás nová, ale stejně náročná výzva! U stavění zdi z cihel, kamení a hlíny totiž zůstaneme, budeme ale stavět zídky, které vytvoří terasovité zahrádky pro žáky místní školy, kteří si tam budou moci pěstovat, bylinky a cokoliv, co se jim zamane. 

Nebude tedy chybět příležitost osahat si opravdovou fyzickou práci s lopatou, zbíječkou nebo kolečkem plným nákladu či prozkoumat tajuplná zákoutí pivovaru při úklidu a jiných prací. Po práci nás samozřejmě čeká orosená pivní odměna – chříčská jedenáctka přímo ze zdroje.

Víkendovky ale nejsou jen o práci. Tým Propolisu pro nás připravil nabitý program – exkurzi v pivovaru a výlet do okolí. Když nám počasí bude přát, bude i táborák! Že už se taky nemůžeš dočkat? Tak posílej přihlášku, ještě máme místo!

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

 • ubytování
 • strava (kromě páteční večeře)
 • společná cesta na místo
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 22020
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: Náhradní termín a informace brzy zveřejníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Chříč 2, 331 41 Chříč.

UBYTOVÁNÍ: K dispozici je pět pokojů a jedna velká společenská místnost. V pokojích jsou matrace či postele, karimatku tak potřebovat nebudeme, no spacák si určitě vezmi s sebou.

STRAVA: V pátek večer bude sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), baterku, spacák, přezůvky, a především pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé, ze zkušenosti doporučujeme například holínky, neb holdujeme mottu: „neexistuje špatné počasí, pouze špatné oblečení.“). Určitě si přibal dobrou náladu, oblíbené společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky na: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!