Vydej se s námi na prahu léta do Prahu

28. - 30.6.2019

Na prahu prázdnin můžeš vyjet do Prahu a to z Prahy. Cože to? Poslední červnový víkend pomoz v neziskovce Práh jižní Morava, která pomáhá lidem se závažným duševním onemocněním při začleňování do běžného života. Zahaj svou letní sezónu naplno!

Minulý rok jsme tam stavěli mozaiku a tenhle rok v tom budeme pokračovat. Dál pak natřeme plot, uklidíme od oken po půdu a možná i nějaký čas strávíme i prací v terapeutické zahradě. Po vší té práci se podíváme buď na Špilberk nebo se vykoupeme na přehradě a zažijeme i letní kino na zahradě!

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek za Víkendovku je 300, –, který pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 132019
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVAV pátek 28. června se potkáme na Hlavním nádraží v Praze, před ZOOT – výdejna radosti v 16:30. Přijď prosím včas. Vlak odjíždí v 16:50 a do Brna dorazíme v 19:22, a za dalších 15 minut v MHD přejedeme do Prahu.

NÁVRAT: V Neděli 30. června v 14:37 vlakem přímo do Prahy, kam dorazíme v 17:07.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Tuřanská 12, Brno.

UBYTOVÁNÍ: Spíme a zázemí máme v místnosti, která běžně slouží jako centrum denních služeb. Potřebovat s sebou určitě budete karimatku a spacák.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. K dispozici máme také kuchyňku s lednicí. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatku, přezůvky, a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry na: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!