Víkend v ZOO, která pomáhá

25. - 27.10.2019

Na konci října se vydáme na místo, kde bydlí zvířata, které byly zachráněny a léčeny v záchranné stanici ČSOP Vlašim, ale pro trvalé následky jejich zranění již nemohou být vypuštěna zpět do volné přírody. A tak si žijí tady, v místní ParaZOO.

Můžou je tady navštěvovat malí i velcí, kteří se zde seznamují nejenom se zvířaty ale i s příčinami jejich ohrožování vlivem činnosti člověka a především se učí o prevenci zraňování živočichů.

CO BUDEME NA VÍKENDOVCE DĚLAT?

V průběhu víkendu budeme pracovat manuálně v ParaZOO v samotné zahradě, pomůžeme s výsadbou rostlin, uklidíme voliéry a zahrady, pokosíme a pohrabeme luky a uklidíme prořezy. V neděli odpoledne pak vyrazíme domů.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek: 450 Kč  nebo 380 Kč pro studenty do 30 let (kód průkazu ISIC vyplň v sekci “Voucher”)

Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy), ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat na místě
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek za Víkendovku je 450 Kč (anebo 380 Kč pro studenty do 30 let), který pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 192019
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Proč jsme navýšili účastnický poplatek na 450 Kč?

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: Potkáme se v pátek, 25. října na Hlavním nádraží v Praze v 18:10, před prodejnou ZOOT. Vlak odjíždí v 18:31 do Benešova u Prahy, kde přestoupíme na vlak do Vlašimi, s příjezdem v 19:51.

NÁVRAT: V neděli, 27. října se vrátíme vlakem, který z Vlašimi odjíždí v 16:09, přes Benešov do Prahy, kam dorazíme v 17:27.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme přímo v areálu ParaZOO, na postelích. Přines si jenom vlastní spacák. Na místě je teplá voda, toaleta, kuchyňka i wifi.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné i s naší svépomocí.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!