Zasaď strom v záchranné stanici u Vydry

4. - 6.10.2019

V říjnu nazujeme holínky a vydáme se pomáhat do ekocentra a záchranné stanice v Třeboni. Místní nezisková organizace e více než 25 let věnuje ochraně přírody a životního prostředí. Provozuje zde stanici pro raněné živočichy, kterým napomáhá k zotavení a návratu do přírody, když je to možné. V stanici uvidíš naživo třeba vydry, čápa, sovu, kozu Rózu nebo lišáka Árona.

CO BUDEME NA VÍKENDOVCE DĚLAT?

Čeká nás tu spousta práce ve vzdělávací zahradě a taky sázení keřů. Více informací o práci brzy doplníme. Ve volném čase pak můžeme vzít některá zvířata na procházku, prozkoumáme okolní přírodu, vyrazíme do historického centra Třeboně nebo do nedalekého pivovaru.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek: 450 Kč  nebo 380 Kč pro studenty (kód průkazu ISIC vyplň v sekci “Voucher”)

Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy), ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat na místě
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek za Víkendovku je 450 Kč (anebo 380 Kč pro studenty), který pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 172019
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Proč jsme navýšili účastnický poplatek na 450 Kč?

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 4. října se potkáme v 17:10 v Praze na hlavním nádraží před obchodem ZOOT. Doraz prosím včas. Vlak odjíždí v 17:31 do Veselí n. Lužnicí, kde přestoupíme na osobák a v 19:58 dorazíme do Třeboně. Cca 5-10 minut potrvá pěší přesun do organizace.

NÁVRAT: V neděli pojedeme vlakem v 14.00 s příjezdem do Prahy v 16:27, nebo v 16:00 v příjezdem v 18:27.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Jateční 311 379 01 Třeboň

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme na dřevěném pódiu v stodole, na vlastních karimatkách. Když bude zima, můžeme přespát i v klubovně, kde mají i krbová kamna. Přines si vlastní spacák. Na místě bude teplá, studená voda, toaleta, i kuchyňka.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné, ale vařit si budeme sami. Ve městě je taky supermarket otevřený i přes víkend.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatka, přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!