V ROCE 2020 NÁS ČEKAJÍ VELKÉ ZMĚNY

Drazí dobrovolníci, podporovatelé, dárci i zástupci neziskových organizací,

v Tamjdemu opět dochází k velkým, tentokrát opravdu zásadním změnám. V roce 2020 se chystáme pořádat výlučně Víkendovky.

Nebudeme organizovat školicí cyklus pro leadery dobrovolnických projektů, jednodenní dobrovolnické akce, ale ani mezinárodní workcampy v ČR či vysílat dobrovolníky na workcampy do zahraničí. K tomuto rozhodnutí nás vede naše současná vážná finanční a s tím spojená i personální situace, ve které nadále nemůžeme dělat naši práci v rozsahu, ve kterém jsme byli zvyklí.
Věříme ale, že v příštím roce díky tomuto řešení získáme nadhled a nabereme novou energii čelit těmto zajímavým výzvám, aby mohl být Tamjdem opět takový, jaký ho znáte.

Za výbornou a vyčerpávající práci děkujeme odcházejícím kolegyním Báře Noskové a Janě Rudyšové, které za poslední téměř dva roky udělaly skutečně obrovský kus práce, ale i všem vám dobrovolníkům, dárcům, podporovatelům a neziskovkám za to, že spolu s námi měníte svět českých neziskových organizací. I v roce 2020 určitě oceníme vaši energii, součinnost, motivaci a nadšení. Bez vás by Tamjdem nebyl tím, čím je, a tak vás na našich akcích velmi rádi opět uvidíme.

Během následujícího roku proběhne 8 a více Víkendovek pod vedením nové koordinátorky projektu, kterou brzy představíme, a to za laskavé podpory Nadace Zeměkvět.

A protože nakonec nic není definitivní, je možné, že díky podpoře ze státních dotací MVČR, MŠMT nebo jiných obnovíme v průběhu následujícího roku realizaci dalších vybraných aktivit.
Držíme si pěsti.

Za Tamjdem, o.p.s. Markéta Marques, ředitelka
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na tamjdem@tamjdem.cz, 724 918 728.

KALENDÁŘ AKCÍ
15. - 17. 5. 2020
Jistebnice
Víkendovka
19. - 21. 6. 2020
Horní Maršov
Víkendovka