Úvod

Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa.

„Workcamp i Víkendovky mi přinesly neuvěřitelné zkušenosti, nové přátele, podněty a motivaci k dalšímu rozvíjení. Teď jako koordinátorka hledám zajímavé české neziskovky a vymýšlím, jak jim co nejvíce pomoci!“ – Tereza Hacová

14. - 16. 8. 2020
JISTEBNICE
Víkendovka
18. - 20. 9. 2020
Veselí
VÍKENDOVKA
25. - 27. 9. 2020
Nasavrky
VÍKENDOVKA

DALŠÍ AKCE

08.07.2020
Snadno! V rámci EU je pohyb turistů téměř bez omezení, dopravní kanály jsou obnoveny a stovky skvělých projektů čeká na dobrovolníky. Těch je ale nedostatek. Přijetí na opravdu lukrativní kemp je tak snadné i na poslední chvíli!
05.07.2020
Ani letos nebude nouze o zajímavé festivaly, zejména filmové. Toužíš se takového mezinárodního festivalu zúčastnit jako něco víc než jen pouhý návštěvník? Buď v týmu organizátorů! Užiješ si program zdarma, budeš mít přístup, kam obyčejní návštěvní…
01.07.2020
V uplynulém roce jsme propojili 404 dobrovolníků s 24 neziskovkami po celé ČR a byl za námi vidět pořádný kus práce! Přečti si více v naší výročce plné krásných fotografií a mapy neziskovek, kterým jsme v roce 2019 pomohli.

DALŠÍ NOVINKY

Víme, jak do života různorodých českých neziskovek zapojit co největší počet dobrovolníků a pomoci jim tak v jejich práci. Zapoj se s námi do rozvoje dobrovolnictví a neziskového sektoru i ty.

PODPOŘ NÁS

Dobro umíme posílat i na e-mail! Přihlas se k odběru našeho pravidelného newsletteru a co dva týdny ti pošleme pozvánky na aktuální Víkendovky, vybrané české i zahraniční workcampy, nebo další zajímavé akce.

odebírej newsletter

764

dobrovolníků

39

neziskových organizací

8404

dobrovolnických hodin