Ukliďme Palmovku s Trash Hero

26. - 26.10.2019

V sobotu, 26. října dobrovolníci z Trash Hero spojí síly s dobrovolníky z Tamjdem a společně uklidí pražskú Palmovku!

Trash Hero je mezinárodní dobrovolnický ekologický projekt, který již funguje ve více než 100 zemích po celém světě. Rozvíjí se díky dobrovolníkům, kterým záleží na prostředí ve kterém žijeme a proto pravidelně organizují úklidové aktivity ve svém okolí.

“Nemáme sice pláže, ale odpadků se tu povaluje dost. My tenhle plastový kolotoč chceme skončit. Proto pořádáme úklidy, přednášky a workshopy, aby lidé přemýšleli nad spotřebou jednorázového odpadu, především plastu. Protože každá, i sebemenší změna má velký dopad. Inspirujte s námi!”
SVOJÍ ÚČAST POTVRĎ ve Facebookové události. 

SRAZ: V sobotu, 26. října se potkáme v 10:00 na zastávce Palmovka, ve  směru na Libeňský most (tram. 1, 25, 6). Vyhlížejte žlutou vlajku!

CO BUDEME DĚLAT: Uklidíme svah a jeho okolí za tramvajovou zastávkou Palmovka. Čeká nás tam plno rozesetých plastů, plechovek i skla. Po úklidu se přesuneme do nějaké nedaleké restaurace na pokec, oběd, pivo, kafe, čaj, svařák, jak je libo 🙂

Odvoz odpadu zajišťuje Městská část Praha 8.

CO SI VZÍT S SEBOU? Doporučujeme si vzít pevnou obuv, pracovné oblečení, vlastní svačinu a voduOchranné pomůcky budou zajištěné na místě.

KONTAKT: Adéla, 777 903 096.

Těšíme se na vás, hrdinové!