Pro školy

Pro školy organizujeme různě dlouhé a různě zaměřené dobrovolnické akce po celé České republice

Chcete svoje žáky a studenty zapojit do dobrovolnických aktivit tak, aby jejich práce měla opravdu smysl a přínos, a aby se při tom navíc ještě něco naučili o sobě, o svých spolužácích, o práci neziskovek v ČR…?
Pojďte do toho s námi!
Ušetříme Váš čas při plánování a přípravě akce a propojíme Vás s takovými neziskovými organizacemi, kde je pomoc opravdu potřeba.

Co můžete čekat?

  • manuální práci na čerstvém vzduchu a v zajímavém prostředí;
  • různě fyzicky náročné úkoly;
  • představení neziskové organizace, do jejíž práce se zapojíte, a oblasti jejího působení v širším kontextu;
  • smysluplně strávený čas a celkově nabitý několikahodinový program.

Kontakt
V případě zájmu o detaily spolupráce a o uspořádání dobrovolnické akce pro Váši školu neváhejte kontaktovat

  • Janu Rudyšovou na e-mailové adrese jana.rudysova@tamjdem.cz, nebo na telefonním čísle 775 335 574.

 

DOBROVOLNICKOU AKCI S NÁMI ZAŽILY TYTO ŠKOLY

20 dobrovolníků (studentů a učitelů) z Německa si užila s naší organizátorkou Bárou svůj dobrovolnický den i díky smysluplné manuální práci v neziskové organizaci Toulcův dvůr. I díky těmto 94 dobrovolnickým hodinám areál dvora opět ožil a skupina našich sousedů si práci v podzimním Toulcově dvoře také užila.

International School of Prague
18 dobrovolníků (studentů a učitelů) z International School of Prague v Praze prožilo první zářijový týden roku 2019 plný dobrovolnictví. S našimi organizátorkami a také lektorkami Evou, Bárou a Janou měli možnost poznat několik zajímavých neziskových organizací nejen v Praze. Přečtěte si, jak si celý týden studenti užili a co všechno zažili v rámci 228 dobrovolnických hodin, které odpracovali.

Study Abroad Association
Mezinárodní tým 22 dobrovolníků (studentů a učitelů) dorazil 27. 5. 2019 do zahrady Společnosti – E, aby tak svými 44 dobrovolnickými hodinami podpořil další rozvoj Aranžérie – květinové dílny. V rámci svého několikadenního pobytu zde strávili krásné odpoledne s naší organizátorkou Vilenou. Celý den pak zakončili s naším organizátorem Petrem komunitní večeří ve Fair Food Bistru. Přečtěte si a podívejte se, jak si akci studenti a učitelé z USA s Tamjdemem užili .