Připrav barokní památku na novou sezónu

10. - 12.4.2020

Valdštejnská Lodžie. Místo časem zapomenuté, hvězdami však ne. Cestu sem našel Johannes Keppler, když sepisoval vesmírné zákony i Karel Hynek Mácha. “Valdštejnské imaginárium, místo zapomenutých snů”, nás po roce opět s nadšením přivítá.

Do téhle magické barokní památky u Jičína jezdíme už několik let… a moc rádi. Už jsme v Lodžii pomohli např. s omítkami, chodníkem z kamenů, přípravou dříví a úklidem přilehlého lesa, drobnými “archeologickými pracemi” a s řadou dalších činností. Lodžie žije zejména kulturou, tak trochu alternativní, magickou.

CO BUDEME DĚLAT?

Čeká nás čištění lesa a obnovování barokní cesty. Pokud nám zbyde čas, pustíme se také do jarního úklidu expozice. Samozřejmě bude čas i na zábavu a poznání okolí. Nedaleko je Zebín, místo s krásným výhledem na Trosky, kam můžeme vyrazit. A kdyby nás ta práce zmohla a nohy byly bolavé, zákusek a výborná káva v kavárně lodžie nám dodá energii.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

  • ubytování
  • strava (kromě páteční večeře)
  • společná cesta na místo
  • pojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a další přidružené náklady
  • plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK 

Poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

  • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 32020
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: Náhradní termín a informace brzy zveřejníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Valdštejnská lodžie, Sedličky 4, 506 01 Jičín.

UBYTOVÁNÍ: Ubytování na matracích, s teplou vodou, sprchou i záchody.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „sníme vše, co jste si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky, a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.