Opravme barokní faru v Orlických horách

27. - 27.9.2019

Koncem září vyrážíme do Orlických hor, kde si užijeme víkend na překrásné barokní faře z roku 1692, obklopeni okolní podzimní přírodou. Budeme pomáhat v Genius Loci Sudslava, což je organizace, snažící se o obnovu této významné historické památky s jejím následným využitím k pořádání kulturních akcí v obci Sudslava.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Pomůžeme hlavně s řezáním a štípáním dřeva na zimu, pak s natíráním dřevěného plotu a s další prací na místní zahradě. Po práci můžeme strávit večer u táboráku, vyrazit na výlet po okolí, zahrát si volejbal na hřišti a nebo skočit na čaj či pivo do místní hospůdky.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek: 450 Kč  nebo 380 Kč pro studenty (kód průkazu ISIC vyplň v sekci “Voucher”)

Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy), ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat na místě
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek za Víkendovku je 450 Kč (anebo 380 Kč pro studenty), který pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 152019
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Proč jsme navýšili účastnický poplatek na 450 Kč?

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 27. září se potkáme v 16:05 v Praze na hlavním nádraží před obchodem ZOOT. Doraz prosím včas. Vlak odjíždí v 16:24 do Ústí n. Orlicí, kde přestoupíme na autobus a v 18:54 dorazíme do Sudslavy.

NÁVRAT: V neděli nás odvezou autem do Chocně, odkud pojedeme vlakem do Prahy s příjezdem v 16:04.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: čp. 1, Sudslava 561 13 Ústí nad Orlicí

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme přímo v bývalé faře, na postelích. Na místě budou deky a polštáře, ale taky je možné si přinést vlastní spacák.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné, ale vařit si budeme sami.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka a spacák (jestli chceš). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!