Zuzana Loudová

Koordinátoři projektů, Organizátoři Víkendovek

„Dobrovolnictví mi je blízké, co jsem na světě. Dětské dny a tábory, venčení chlupáčů z útulku, charitativní projekty a akce různé povahy… to všechno jsou činnosti, které mě skutečně baví, duši mi naplňují a které mě toho také spoustu naučily.

Je pro mě vskutku důležité, aby má práce byla pro mě smysluplná a pro svět užitečná. Přestože jsem vystudovala marketing, komerce ani reklama mi k srdci nepřirostly a již při studiu jsem měla blízko ke společenské odpovědnosti, a to jak k sociální oblasti, tak k té environmentální, neboť je pro mne oboje důležité. Proto je pro mě práce v neziskovce to pravé.

Tamjdem mě cvrnknul do nosu přesně ve chvíli, kdy jsem ho hledala. Spojuje totiž vše, co mám ráda – mohu s ním poznávat nové lidi a místa, plánovat a organizovat, tvořit dobro, učit se novým věcem, psát a realizovat se v mnoha oblastech.

Cítím, že je pro mě Tamjdem tím správným místem a jsem moc ráda, že mohu být jeho součástí.“

Realizované projekty a akce

20-22.3.2020  Vdechněme život sadům kláštera Porta Coeli

Místo: Hojnost

víkendovka

Lákalo by tě strávit noc v klášteře, jehož historie se píše už od 13. století? Procházet se po bývalých ovocných sadech, poznat historii jednoho magického místa a prožít víkend v překrásném prostředí obce Předklášteří? Všechny tyto přání se ti mohou ... Číst dál

30.1.2020  Dobrovolníci, potkejme se!

víkendovka

Zveme všechny na první Tamzajdem, setkání našich dobrovolníků, spolupracovníků, podporovatelů a dalších, roku 2020! Přijď 30.1.2020 v 19:30 do baru divadla Jatka78 v Pražské tržnici (Jatka 78, Pražská tržnice, haly 7 a 8, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7) Potkáš se ... Číst dál