Roxana Chiriac

Koordinátoři projektů

Když jsem se rozhodla jet na Erasmus stáž do Tamjdemu, byla jsem okouzlena možností zkombinovat práci v kanceláři se zapojením do workcampů nebo jiných venkovních akcí a při tom poznat lidi jak formálně, tak neformálně. Také jsem chtěla pochopit, jak prakticky funguje nezisková organizace a zúčastnit se různých aktivit, které Tamjdem organizuje. Dalším důvodem, proč jsem se rozhodla pro stáž v Tamjdemu, byla touha víc prozkoumat, co všechno Tamjdem dělá a jak to vnímají a prožívají dobrovolníci a tím získat vlastní přehled a perspektivu, abych jednou mohla otevřít svou vlastní neziskovku.

Byla jsem mile překvapena, že jsem našla dynamický tým, který zvládá plnit důležité úkoly a přitom udržovat přátelskou a důvěrnou atmosféru.

Těším se, že se zúčastním nejrůznějších aktivit, které budou pořádány během mé stáže. Chci se tu naučit co nejvíc to jen jde o ostatních kulturách a poté vše, co jsemzde poznala, využít v mé vlastní komunitě, a v širším měřítku, i v mé zemi.

Realizované projekty a akce

31.8.2017  Poděl se o svůj workcampový příběh!

Místo: Riegrovy sady

workcamp

První letní společné setkání navrátilců z letošních workcampů ve světě jsme posunuli na 31.8.2017, až se jich do ČR navrátí více! Veškeré detaily a novinky k akci sleduj na Facebooku! ... Číst dál