TOM Dumánci

Děti a mládež

Oddíl TOM Dumánci je členem Asociace turistických oddílů mládež a na své táborové základně ve Slavňovicích u Lužnice od roku 2012 pořádá víkendové akce pro mládež a letní dětské tábory. Oddíl je plný nadšených a pracovitých mladých lidí a všechny akce jsou u Dumánků velmi pestré a pohodové.

www.dumanci.cz

Slavňovice u Lužnice

Jaké se tu konaly projekty?

Postavili jsme tábor u Tábora

víkendovka

Na naši poslední jarní Víkendovku jsme se vydali do turistického oddílu TOM Dumánci k jihočeskému Táboru. Celkem se nás sjelo 12 dobrovolníků a připojili se i místní vedoucí, kteří již tento týden povedou dětský tábor pro malé Čechy i Španěly.

Organizátor: Mirek Ryšán

... Číst dál

24-26.6.2016  

Vzpomínáte na tábory?

víkendovka

Jako minulý rok jsme i letos v létě vyjeli na konci června na pomoc oddílu TOM Dumánci. Čekala nás stavba podsadových stanů pro letní dětské tábory. A opět to nebyla hračka. Opět jsme si pletli díly, prkna, latě, plachty…, ale

Organizátor: Mirek Ryšán

... Číst dál

26-28.6.2015  

Pravá trampská romantika!

víkendovka

Poslední víkend v září vyrazte spolu s námi na jedinečnou Víkendovku v turistickém oddílu TOM Dumánci na břehu řeky Lužnice. Zažijete nefalšovanou trampskou romantiku včetně opékání vuřtů u táboráku a projížďky lodí po proudu řeky Lužnice.

... Číst dál

26-28.9.2014  

Zpátky do táborových let…

víkendovka

Těšíte se na letní workcamp, ale do startu je ještě daleko? Chcete si odpočinout od učení, práce či života ve velkoměstě? Zveme vás na poslední Víkendovku před letními prázdninami.

... Číst dál

20-22.6.2014