Návrat do doby kamenné

25. - 27.9.2020

Vrať se časem zpátky do doby železné a pomoz s námi s rekonstrukcí Keltského města. O tuhle jedinečnou rekonstrukci se pokouší neziskovka Boii, která provozuje keltský skanzen, pořádá festival keltské kultury nebo barbarské hry v Nasavrkách na Chrudimsku. Snaží se také vzdělávat učitele, aby věděli, jak předat dětem vědomosti o našem keltském kulturním bohatství.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Vydej se na Víkend do skanzenu, kde nás čekají terénní práce, úpravy skanzenu, kopání hlíny, řezání a pálení a když bude potřeba, tak i stavění zdí. Od práce si odpočineme u večerního ohně nebo při výletě na místní zámeček.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 500 Kč pro dospělého a 350 Kč pro studenta. Co je v ceně zahrnuto?

  • ubytování
  • strava (kromě páteční večeře)
  • společná cesta na místo
  • pojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a další přidružené náklady
  • plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Poplatek pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

  • poplatek 350,- nebo 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 112020
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 25. září se potkáme v Praze. Místo upřesníme.

NÁVRAT: V neděli se společně do Prahy zase vrátíme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Nasavrky 409, 538 25 Nasavrky

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme v jedné místnosti na podlaze z OSB desek, budou tam s námi i členové spolku Boii. Na místě bude teplá, studená voda, toaleta, místo na uschování cenností. Na místě nebude sprcha, avšak po domluvě můžeme uspořádat “sprchovací výlet”.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatka, přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty – obojí, které zle zašpinit (ideálně oboje nepromokavé), pracovní rukavice (pokud máš, budeš za hrdinu) a čelovka. Pokud máš, tak i vlastní nástroje na oplocení jako je nůž či mačeta. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky: vikendy(at)tamjdem.cz, 605 173 740

Těšíme se na setkání!