Moravský víkend u koní

13. - 15.9.2019

Nejkrásnější pohled prochází mezi ušima koně … Do hiporehabilitačního centra Ryzáček, tedy místa, kde koně pomáhají při rehabilitaci, pojedeme už posedmé. V pátek vyrazíme vlakem z Prahy až na Moravu, do obce Líšnice na Šumpersku, kde tato organizace sídlí.

CO BUDEME O VÍKENDU DĚLAT?

Cílem víkendovky bude dodělat dřevěnou ohradu a opravit dlažbu na chodníku, taky budeme natírat lavice a opravíme ohrádku pro bažanty. Ve volném čase si můžeme užít okolní přírodu a vydat se na hrad Bouzov nebo třeba do Loštického muzea tvarůžků. Také pro nás bude připravena přednáška o hiporehabilitaci a praktický workshop kontaktu s koněm.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek: 450 Kč  nebo 380 Kč pro studenty (kód průkazu ISIC vyplň v sekci “Voucher”)

Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy), ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat na místě
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Základní poplatek za Víkendovku je 450 Kč (anebo 380 Kč pro studenty), který pokrývá minimální náklady na organizaci akce. Pokud chceš podpořit naši činnost a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.

 • poplatek zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 142019
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Proč jsme navýšili účastnický poplatek na 450 Kč?

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 13. září se potkáme na Hlavním nádraží v Praze před prodejtou ZOOT v 19:05, doraz prosím včas. Vlak jede v 19:24 do Mohelnice (příjezd v 21:32) a odsud pojedeme do Líšnice, Vyšehorky (náves; příjezd v 22:41).

NÁVRAT: V neděli, 15. září pravděpodobně z Mohelnice v 16:31 s příjezdem do Prahy v 18:39.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Vyšehorky 16, Líšnice 789 85.

UBYTOVÁNÍ: Ubytováni budeme ve společenské místnosti na vlastních karimatkách, ve spacácích (případně venku ve stanu). Na místě jsou toalety i sprcha.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Vzhledem k dlouhé páteční cestě budeme pravděpodobně večeřet ve vlaku. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatka, přezůvky, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), čelovka. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání!