Mezinárodní školení “Maps of volunterra”

1. - 9.12.2018

Zapoj se do mezinárodního školení s názvem “Maps of volunterra”, na kterém se sejde 28 účastníků z 9 zemí! Koná se v období 1. – 9. 12. 2018 v Kharkivu na Ukrajině. Školení pořádá organizace SCI – Service civil international, která je naším mezinárodním partnerem při pořádání workcampů ve světě a za Tamjdem, o.p.s. tak hledáme pro účast na této akci 2 účastníky z ČR.

Školení je určeno všem zkušeným dobrovolníkům, aktivistům, školitelům, leaderům skupinových dobrovolnických projektů, campleaderům workcampů a pracovníkům s mládeží, kteří mají chuť a možnost uplatnit dovednosti získané na školení v roce 2019 v praxi a přispět tak k pozitivním změnám ve společnosti.
V následujícím roce ti tedy přednostně nabídneme možnost realizovat se u nás a organizovat dobrovolnický den, Víkendovku nebo workcamp pro mezinárodní týmy v ČR. Ale svoje zkušenosti budeš moct uplatnit i na projektech mimo Tamjdem.

My jsme moc rádi, že můžeme našim dobrovolníkům a spolupracovníkům, ale stejně tak externím zájemcům nabídnout tak zajímavé školení v zahraničí a podpořit tak mladé lidi v dalším rozvoji v osobním i profesním životě!

Na školení si pocvičíš komunikaci v angličtině, jak dávat a přijímat zpětnou vazbu, týmovou spolupráci, delegování úkolů, vedení týmu a další skvělé dovednosti.
 

PODMÍNKY A PRAKTICKÉ INFORMACE

V tomto dokumentu Call for participants najdeš všechny detaily týkající se akce, včetně pokrytí nákladů. Účastníci mají zajištěnou stravu a ubytování, neplatí žádný poplatek a získají příspěvek na dopravu až do výše 275 Euro na osobu.

Přihlášku Application_Form_Maps_of_Volunterra je třeba vyplnit do 1. 11. 2018, a poslat ji e-mailem na adresu – outgoing@sci-d.de a zároveň Markétě na tamjdem@tamjdem.cz.

Zaujala tě tato skvělá příležitost? Neváhej a registruj se rychle!
V případě dotazů kontaktuj neprodleně Markétu na tamjdem@tamjdem.cz, nebo na 724918728.

Těšíme se na spolupráci!
Tamjdem tým