Léto na záchranné stanici u Vydry

14. - 27.7.2019

Někdo tráví léto zavřený v kanceláři, někdo na dece u bazénu, ale my na to jdeme jinak! V červenci nazujeme holínky a vydáme se pomáhat do ekocentra a záchranné stanice v Třeboni. Čeká nás tu totiž spousta práce – vytvořit ukázkovou zahradu a postavit jednotlivé prvky, které přilákají různé živočišné druhy (brouky, ještěrky nebo motýly); pomoct s údržbou areálu a postavit ohrady a ploty.

Ale neboj, nebude to jen o práci! Pracovat budeme asi 6 hodin denně, odpoledne budeme mít zpravidla volná, a dva dny nebudeme pracovat vůbec. Zbude nám tak spousta času k prozkoumání nádherné přírody v okolí, historického centra Třeboně nebo nedalekého pivovaru. Nebo si půjčíme kánoe a vyrazíme na vodu!

Jestli máš rád přírodu a chceš se dozvědět, jak ji přilákat i k sobě na zahradu, pak na tomhle workcampu nesmíš chybět! PŘIHLAŠ SE ZDE, a nezapomeň, že pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Nebo si nejdříve přečti více informací v podmínkách či se koukni na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude ve společné místnosti (hale) přímo v rámci záchranné stanice. K dispozici ti bude i kuchyně a koupelna se záchodem. Wi-Fi je tu taky. Sprchy venku, nebo je taky možnost se osprchovat na blízkém gymnáziu.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou i veganskou stravu

MIN. VĚK: pro všechny účastníky 18 let 

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 10.1

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Báře na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!