Kup si místenku

Až se vládní omezení v souvislosti s hrozbou nákazy nemocí COVID-19 uvolní, bude dobrovolnická manuální výpomoc v různorodých neziskových organizacích po celém Česku potřeba více, než kdy jindy. Plánujeme proto Víkendovky a jednodenní akce na léto a podzim.
Vydej se do neziskovek s námi a už teď si na projektech zarezervuj svoje místo!

JAK NA TO?
1. Pošli e-mail Zuzce na vikendy@tamjdem.cz, s předmětem MÍSTENKA NA VÍKENDOVKU a napiš nám počet místenek, o které máš zájem a svoje celé jméno.

2. Následně obdržíš tvojí místenku ve formátu PDF s unikátním kódem, který začne být platný až po připsání platby za místenku na náš účet. A tedy je opravdu třeba udělat následující krok.

3. Pošli poplatek za místenku na:

  • Víkendovku ve výši 500,- (základní poplatek)
  • Víkendovku ve výši 350,- (zvýhodněná cena pro studenty, POZOR! je potřeba k e-mailu připojit kopii studentského průkazu nebo potvrzení o studiu)
  • nebo jednodenní akci ve výši 200,-

na náš bankovní účet číslo: 2600956785/2010 (účet je transparentní, takže můžeš sledovat, zda zadaná platba v pořádku dorazila), uveď tento variabilní symbol: 2020, a do poznámky pro příjemce je nutné napsat tvoje celé jméno.

A JE TO!
 
PODMÍNKY UPLATNĚNÍ MÍSTENKY

  • místenku můžeš uplatnit do konce roku 2020, a to jednoduše při přihlašování na jednu z našich akcí zadáním unikátního kódu z místenky do poznámky v přihlašovacím formuláři na webu www.tamjdem.cz;
  • každý kód lze uplatnit pouze jednou, tj. na jednu Víkendovku nebo jednodenní akci, a dobrovolník musí dbát na to, aby tento kód nemohl být zneužit třetí osobou;
  • na základě uplatnění kódu z místenky dobrovolník neplatí Tamjdem, o.p.s. účastnický poplatek, ale vztahují se na něj všechny podmínky účasti na akci;
  • dobrovolník se musí na akci přihlásit včas a dbát na to, že jejich kapacita je omezená a Tamjdem, o.p.s. nemůže garantovat volná místa všem, co si zakoupili místenku;
  • v případě nevyužití voucheru před vypršením doby platnosti, Tamjdem, o.p.s. žádnou hodnotu voucheru nevrací, jinak se na dobrovolníky s místenkou při rušení účasti na akci ale vztahují běžné storno podmínky.

 
TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ!
Tamjdem tým