Partneři a dárci

Srdečně děkujeme všem našim dárcům a podporovatelům za důvěru a ochotu podílet se na rozvoji dobrovolnictví a občanské společnosti v České republice.
PODPOŘ NÁS I TY

DÁRCI A PODPOROVATELÉ

Nadační fond Avast
Na období červen až prosinec 2018 jsme získali podporu Nadačního fondu Avast na projekt “Tam jdem na pomoc českým neziskovkám”, a to díky programu Spolu se zaměstnanci a našemu dobrovolníkovi Janu Chvojkovi.

Nadační fond Zeměkvět
Nadační fond Zeměkvět do nás vložil svoji důvěru již druhým rokem (2018 a 2019). Velice nás to těší a také trochu zavazuje. Zavazuje k tomu, abychom i nadále plnili to, čemu věříme. To, že spojení lidí a smysluplné práce má smysl a velký přínos pro jiné neziskové organizace a občanské spolky.

Nadace O2
Na období červen 2017 až červen 2018 jsme získali podporu Nadace O2 na projekt “Dobrovolnické Víkendovky pro rodiče s dětmi”, a to díky programu Pomozte své komunitě a naší dobrovolnici Ivaně Kočíkové.

ČSOB
Na období listopad 2016 až květen 2017 jsme získali podporu ČSOB na interní rozvoj a profesionalizaci, a to díky programu Akademie modrého života.

The American Jewish Joint Distribution Committee – Alfred and Isabel Bader Philanthropic Fund
Dar z této americké nadace jsme obdrželi na období 3 let (2015 – 2018).

 


Mezi naše dárce patří vedle významných českých i zahraničních institucí také dobrovolníci a další individuální dárci – lidé, kteří s námi leccos zažili, mají nás rádi, nebo v nás jednodušše věří.
Za jednorázové i pravidelné příspěvky na naši činnost, za sympatie a důvěru velice děkujeme!

  • individuální dárci – Vlasta Votavová, Matyáš Flemr, Filip Svoboda, Tiago de Almeida Marques, Jana Rudyšová, Tomáš Procházka, Karolína Kousalová, Petr Žabka, Jirka Sládek a další

 

  • Ministerstvo vnitra České republiky

Projekt Víkendovky byl v letech 2012 a 2014 u MVČR akreditován a dotací pro neziskové organizace byl finančně podpořen v letech 2013, 2014, 2015.
Projekt Workcampy byl u MVČR akreditován v letech 2012 a 2015 a finančně byl podpořen v letech 2013, 2014.

  • Ministerstvo školství České republiky

MŠMT nás podpořilo v letech 2014 (projekt Tamjdem 2014), 2015 (Tamjdem 2015 – Dobrovolnictví tě naučí) a 2016 (Tamjdem 2016 – Dobrovolnictví tě naučí II).

  • ČSOB

ČSOB nám na konci roku 2016 poskytla fnanční dar, který využijeme na interní rozvoj Tamjdemu a profesionalizaci naší práce (realizace projektu je plánovaná na první polovinu roku 2017).

  • Nadace eBay – Silicon Valley Community Foundation

Z Nadace jsme v roce 2016 dostali jednorázový dar.

  • Nadace ČEZ

Nadace ČEZ podpořila v roce 2015 realizaci projektu Dobrovolnictví s Tamjdemem. Tuto podporu jsme získali díky naší účasti v dokumentárním cyklu Nadace ČEZ a České Televize Příběhy neobyčejné energie. O dobrovolnictví s Tamjdemem byl v rámci tohoto cyklu natočen dokument, který je k vidění v archivu ČT.

  • EACEA (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency of the European Union)

Z fondu Evropské komise EACEA byly naše aktivity podpořeny v roce 2013.

PARTNEŘI