Hodnotící Víkendovka pro leadery

9. - 11.11.2018

Pro všechny naše leadery Víkendovek a campleaderů chystáme hodnotící Víkendovku, a to v jedné z našich partnerských neziskovek – ekocentrum EVC Švýcárna u Brna.

Víkend je určený všem, kteří s námi zejména v letošním roce, ale i letech minulých realizovali nějaký projekt. Cílem akce je poskytnout vám příležitost zreflektovat svou osobní zkušenost s organizací projektu; s vedením skupiny lidí, třeba i mezinárodní; ze spolupráce s námi a s jednotlivými neziskovkami; a sdílet zkušenosti navzájem.

Zhodnotíte, co vám leaderování projektu přineslo, co se dá dále využít ve vašem profesním, ale i osobním životě (a věřte, že je toho opravdu hodně!), ale také se od vás dozvíme, co všechno máme na straně Tamjdemu vylepšit, aby práce našich leaderů byla co nejvíce podpořena.

Kromě ofiko programu můžete čekat i volnou zábavu, která bude čistě ve vaší/ naší režii… Nabízí se workshopy, vzájemné sdílení zajímavých dovedností, procházka do okolních lesů a jeskyň apod….

Víkendovky se zúčastní realizační tým Tamjdemu a program povede naše školitelka Karolína Kousalová.

PODMÍNKY

Leadeři, kteří se zúčastnili letošního školicího cyklu, účastnický poplatek neplatí a navíc jim bude vrácena vratná záloha v případě, že úspěšně absolvují všechny 3 fáze cyklu.

Pro ostatní leadery, kteří letos cyklem neprošli, je účastnický poplatek 500,-.

Co je v ceně zahrnuto?

  • strava (od pátečního večera do nedělního oběda, ale na pátek můžete přivézt vlastní piknik věci, podělíme se mezi sebou)
  • ubytování
  • doprava na místo konání akce (cestu zpět si ale hradí každý sám)
  • profesionální program a materiál a podklady na místě

ÚČASTNICKÝ POPLATEK PRO LEADERY MIMO ŠKOLICÍ CYKLUS

  • poplatek 500,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 2018
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 6/11/2018

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 9. listopadu se potkáme na Hlavním nádraží v Praze před ZOOT Výdejnou radosti v 20:10, doraz prosím včas. Vlak jede v 20:21 do Adamova, následně přestoupíme na autobus do Habrůvky Josefova (příjezd v 23:07).

NÁVRAT: V neděli, 11. listopadu, opět podle možností veřejné dopravy okolo 19:00 příjezd do Prahy!!!

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme v několika menších pokojích a společenské místnosti na postelích nebo matracích. V domě jsou toalety, sprcha i malá kuchyňka.

STRAVA: Během víkendu bude jídlo zajištěné. V pátek večer si vezměte večeři a pití na cestu do vlaku.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), vlastní spacák, přezůvky. Pohodlné indoor, ale i outdoor oblečení, raději teplejší a nepromokavé, dobré vycházkové nepromokavé boty, čelovku nebo jinou baterku. Psací potřeby, případně vlastní notesy. Páteční zajímavosti k večeři na piknik.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se Markéty: tamjdem(at)tamjdem.cz, 724 918 728.

Těšíme se na setkání!