!! PŘEDNÁŠKA JE ZRUŠENA a přesunuta na neurčito!! – Cestovatelská přednáška – Na kole z Čech do Lisabonu

16. - 16.5.2019

Náš dlouholetý dobrovolník Petr Žabka měl na podzim roku 2018 takový nápad – z každodenního obleku se rozhodl převléct na měsíc a půl do cyklistického dresu a přejet půl Evropy. V průběhu října až prosince se vydal sám ze svého rodného města do portugalského Lisabonu. Ujel 3370 kilometrů v 7 státech a během nich prožil kdejaké dobrodružství. Ale nebylo to jen o ujetých kilometrech… Ze svých cest posílal pohledy lidem, kteří přispěli skrz jeho výzvu na Darujme.cz na aktivity organizací Tamjdem a Lékaři bez hranic.
Petr se v průběhu své cesty potýkal s různými peripetiemi, zažil krušné chvíle, ale také poznal spoustu krásných míst a zažil nezapomenutelné okamžiky.

Zajímá tě, jaké to je vyměnit teplé místečko v korporátu za šlapání do pedálů v zasněžených kopcích a prosklenou kancelář za divokou přírodu?
Chceš se zasmát cizímu neštěstí (jistěže ne… že?), dozvědět se něco o pouti na kole, nebo zjistit, kolik kilo člověk takovým výletem shodí?

PŘIJĎ 16/5/2019 na VEČERNÍ CESTOVATELSKOU PŘEDNÁŠKU „Žabákovy trampoty“ a zažij tak i jeden z našich TAMZAJDEMŮ – neformální setkání našich dobrovolníků, leaderů, fanoušků… a vůbec všech, co rádi tráví svůj volný čas smysluplně a trochu jinak…

Načerpáš pozitivní energii, poznáš nové lidi, získáš cenné cestovatelské tipy a zjistíš, jaké další akce v Tamjdemu chystáme.

SLEDUJ FB UDÁLOST 

Dej nám vědět, že dorazíš a zjisti detaily akce jako je místo a čas setkání, které brzy upřesníme.

Těšíme se na viděnou!
Tamjdem tým