Tam jdem v roce 2018

DSC_4006

ROK 2017 BYL NESKUTEČNĚ NABITÝ! DOHROMADY JSME ZVLÁDLI 21 VÍKENDOVEK A TAKY 2 JEDNODENNÍ AKCE. VŠEM ZAPOJENÝM DOBROVOLNÍKŮM PATŘÍ VELIKÉ DÍKY!

 

ALE TEĎ UŽ JE TU ROK 2018 A MY PRO TEBE CHYSTÁME ZÁŽITKY, KTERÉ PŘEKONAJÍ VŠECHNA TVÁ NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ. SLEDUJ NÁŠ FACEBOOK, AŤ TI NIC NEUNIKNE!

 

PLÁNOVANÉ VÍKENDOVKY, ŠKOLENÍ A DALŠÍ PROJEKTY SE TU OBJEVÍ ZAS NA JAŘE. PRO AKTUÁLNÍ INFORMACE SLEDUJ SEKCI ”NEJBLIŽŠÍ AKCE”.

 

U KAŽDÉ POZVÁNKY NA VÍKENDOVKU NAJDEŠ:

 

HLEDÁŠ INSPIRACI?

Prohlédni si fotky, reportáže, články i minikomentáře z proběhlých Víkendovek od roku 2013 v sekci ARCHIV.

ZORGANIZUJ VLASTNÍ VÍKEND!

Zajímá tě organizace dobrovolnických projektů a vedení lidí? Přidej se k nám do týmu a staň se organizátorem Víkendovky. Pročti si, co práce organizátora obnáší, na co se můžeš těšit, co získáš a nakonec co očekáváme a požadujeme.

PŘIHLAŠ SE K ODBĚRU NOVINEK!

Tamjdem newsletter ti budeme zasílat pravidelně až dvakrát do měsíce. Těšit se můžeš na pozvánky na Víkendovky, workcampy v ČR i zahraničí, knižní bazary a další jednodenní akce. Přihlaš se zde.

DOPORUČ NÁM NĚJAKOU ZAJÍMAVOU NEZISKOVKU, DOPORUČ NÁS!

Hledáme nové partnerské organizace! Pokud znáš nějakou neziskovou organizaci, kde by ocenili víkendovou výpomoc dobrovolníků, dej nám prosím vědět na vikendy(at)tamjdem.cz. Nebo nás naopak doporuč kamarádům, známým i spřáteleným organizacím.

Tak kam? K nám!