Poznej život v komunitní Ville!

4. - 6.5.2018

1919599_205834943501_2116794_n Během víkendu ve Ville Vallile budeš mít příležitost poznat, jak se žije v komunitním domě na půli cesty pro lidi s handicapem. Úžasná přátelská atmosféra, radost, kterou zde všichni září a jejich veskrze pozitivní přístup a skvělý smysl pro humor tě zaručeně, i za krátký víkend, inspiruje k radostnějšímu prožívání světa! Budeš mít šanci vyptat se asistentů na jejich práci a zakladatelů sdružení na jejich vize a v neposlední řadě se dozvíš mnoho zajímavostí z historie samotné Villy (skvost české secesní architektury) a z bohaté historie organizace.

Tamjdem byl ve Vallile už mnohokrát a každý víkend byla pecka! Pracovali jsme dohromady s obyvateli Villy, prošli jsme se po okolí, posedávali jsme okolo obrovského komunitního stolu, povídali jsme si, hráli hry…Přátelská atmosféra Villy je opravdu kouzelná!

Na práci nás tentokrát čeká čištění vzrostlého lesa, který je za vilou, práce na zahradě, oprava plotů a nové venkovní nátěry.

K PŘIHLÁŠENÍ prosím použij tento formulář

Více informací o místě a času srazu nebo o tom, co sbalit do kufru, přidáme co nevidět. Mezitím se přihlas, ať ti neuteče místo.

PODMÍNKY
Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK
Účastnický poplatek 300 Kč:

 • zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 082018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Těšíme se na setkání!

Kam jedeme?

Villa Vallila

Lidé se znevýhodněním

Villa Vallila je občanské sdružení lidí, kteří v Červeném Újezdě u Votic vybudovali v krásné secesní vile komunitní dům pro lidi s postižením. V současnosti má dům okolo 10 obyvatel, většinou mladých lidí, kteří po odchodu z dětských domovů hledali... Číst dál

Kdo to organizuje?

Markéta Votavová

Vedení, Propagace, fundraising a finanční řízení, grafický design, Koordinátoři projektů, Organizátoři Víkendovek

Řediteluju, jezdím na Víkendovky a žiju Tamjdem! Tamjdem je pro mě radost, přátelství, zábava, smysl, skvělý pocit, dobrodružství nevšedních dní a zajímavé zážitky, zkušenosti k nezaplacení a samozřejmě občas nějaký puchýř nebo modřina… Těší mě práce s mnoha různými neziskovými organizacemi po... Číst dál