Zapoj se do práce ekocentra v Moravském krasu

20. - 22.10.2017

DSCN3974Do EVC Švýcárny jezdíme často. A máme pro to více než spoustu důvodů! Je tam fakt skvěle a tamní neziskovka dělá úžasnou práci.

Tentokrát se bude práce točit okolo dodělávání lesního baru, dřevostavby a připravování Švýcárny na zimu. Kde jinde strávit podzimní víkend, než právě zde?

Ve volném čase se podíváme do různých jeskyní všude kolem a možná budeme mít zařízenou i prohlídku jeskyně Býčí skála s profesionálními jeskyňáři.

 

Podívej se, jak to bylo bezva v EVC Švýcárně naposledy!

 

K PŘIHLÁŠENÍ prosím použij tento formulář.

 

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) - Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

 

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

 • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 202017
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: 

pátek 20. října se potkáme na Hlavním nádraží v Praze před ZOOT – výdejna radosti v 16:35, doraz prosím včas. Vlak jede v 16:52 do Brna (příjezd v 19:20). S Brňáky se sejdeme na hlavním nádraží (pod informačními tabulemi v hlavní hale) a popojedeme po Brně o kousek dál. V pátek budeme přespávat v Brně. V sobotu ráno pak přejedeme do Švýcárny, podle počasí se i trochu projdeme.

NÁVRAT: V neděli, 22. října pravděpodobně z Adamova v 15:39 s příjezdem do Brna v 15:59 a do Prahy v 19:06.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Josefovská 459, Adamov 679 04

UBYTOVÁNÍ: pokojích na postelích a ve společenské místnosti (meditárně) na matracích. Na místě jsou toalety i sprchy s teplou vodou.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Terky: vikendy(at)tamjdem.cz, 606 589 006.

Těšíme se na setkání!

Kam jedeme?

EVC Švýcárna

Příroda, Osobní rozvoj

Ekologická organizace zaměřená na seberozvoj, ochranu přírody a památek. Snažíme se přispět k posunu v myšlení lidí, ve vnímání sebe, svého okolí, přírody a planety země. Tedy k návratu k přírodě a tím i sami k sobě. Propagujeme principy trvale... Číst dál

Kdo to organizuje?

Peter Semkin

Organizátoři Víkendovek

O Tamjdemu jsem se dozvěděl v letě 2017. Zalíbil se mi nápad víkendovek a pak jsem se zúčastnil tří v řadě. Jel jsem na různá místa a dělal různé věci a pořád poznával entuziastické lidi a zažíval nové zážitky. Méně... Číst dál

Tereza Hacová

Koordinátoři projektů, Campleadeři workcampů, Organizátoři Víkendovek

Jedno léto jsem nevěděla coby a naprostou náhodou jsem narazila na Tamjdem. O pár dní později už jsem byla na cestě do Portugalska na workcamp. Byla to neuvěřitelná zkušenost, která mi dala spoustu nových přátel, podnětů a motivaci k dalšímu... Číst dál