Podpoř nás!

OSLAVA

Víme, jak pomoct neziskovkám. Víme, jak podporovat dobrovolnictví. A s tvojí pomocí to uděláme!

S MĚSÍČNÍM DAREM VE VÝŠI 200,-, 300,- NEBO DOKONCE 500,- KORUN MĚSÍČNĚ DOKÁŽEME UDĚLAT VELKÉ VĚCI! I 50KČ NÁM NESKUTEČNĚ POMŮŽE!

 

Příspěvkem 200,- měsíčně nám pomůžeš vyslat 2 dobrovolníky na Víkendovku (a tedy pokrýt zejména náklady na jejich dopravu a stravu na akci), příspěvkem 300,- měsíčně to jsou 2 dobrovolníci a navíc práce koordinátora na přípravách vedoucích našich akcí. A nakonec 500,- měsíčně investujeme do vyslání 3 dobrovolníků a obsáhlejší práce koordinátora s realizací projektu a dále také s pořádáním školicího cyklu pro vedoucí a jejich individiuální přípravy.

 

PODPOŘIT NÁS MŮŽEŠ I JINAK!

Víš, že můžeš nakoupit v e-shopu, přispět Tamjdemu a neplatit přitom ani o korunu navíc? Jde to přes givt.cz, kde už je více než 600 různých e-shopů, které nám za tebe dají peníze. Vážně to funguje!

Petra nakupuje přes GIVT

 A aby sis nemusel pamatovat, který e-shop z tvého nákupu podpoří Tamjdem, můžeš si nainstalovat rozšíření do prohlížeče, které ti možnost nákupu přes Givt připomene a rovnou nám přispěješ 50Kč zadarmo.

 

A KDO NÁS UŽ PODPOŘIL?

Naši činnost podporují nejen individuální dárci, ale také firmy a organizace z různých odvětví. Díky nim můžeme pokračovat na naší činnosti a  ukázat dobrovolníkům, že jejich práce si cení i široká veřejnost. Proto děkujeme všem našim dárcům a těšíme se na další spolupráci.

logo_FairBioCDLClogo

Kudy kam

    Nejbližší akce