Podpoř komunitu v Benediktu (workcamp v ČR)

4. - 13.9.2017

NA TENTO WORKCAMP MÁME 2 VOLNÁ MÍSTA PRO DOBROVOLNÍKY Z ČR!
A TAKÉ HLEDÁME VEDOUCÍHO SKUPINY, TZV. CAMPLEADERA!
Máš chuť vést mezinárodní skupinu dobrovolníků a zdokonalit se při tom v mnoha dovednostech, poznat nové lidi z celého světa, zajímavé místo v ČR a sám sebe?

Koukni se na detaily práce campleadera a napiš nám na workcampy(at)tamjdem.cz.

DSC00370

S koncem léta a workcampové sezóny nepověsíme ještě rukavice na hřebík, ale vydáme se již tradičně do milého Benediktu v Železných horách. 

Obklopeni nádhernou přírodou a přátelskou komunitou lidí s i bez postižení, se budeme věnovat stavbě přístřešku na dřevo, vytvoříme kamenné koryto potoka, vyčistíme pozemky od keřů a uděláme všelijaké terénní úpravy .

Pracovat budeme asi 6 hodin denně, většinou odpoledne budeme mít volná a jeden den nebudeme pracovat vůbec, můžeme tak vyrazit třeba na výlet po okolí, nabízí se toulky po horách, výlet na přehradu Seč, či koncert legendární místní kapely Benebend a spoustu dalšího. Víš jak se v Česku žije lidem s mentálním postižením? Odhoď předsudky a přijeď poznat místo, kde mohou tito lidé najít uplatnění a žít plnohodnotný život s podporou svých asistentů. V Benediktu tě přijmou s otevřenou náručí a ukáží ti, že život je hlavně legrace!

Chceš to zažít? Tak na nic nečekej a PŘIHLAŠ SE ZDEPro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu - jen dvě místa!

Nebo si nejdříve přečti více informací v podmínkách či se koukni na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku atd.

PRAKTICKÉ INFORMACEDSC00291

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude v separátní roubené chaloupce, která je plně vybavena – koupelna s WC, pec na topení. Postele a matrace jsou na místě, přivez si vlastní spacák. Wi-fi je na místě též.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou stravuStravovat se budeme společně s celou komunitou

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 9.2

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Andree na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!

Kam jedeme?

Kdo to organizuje?

Zatím nikdo – veď tuto akci!

Na tento workcamp zatím nemáme campleadera. Můžeš se jím stát třeba ty! Koukni na podmínky a ozvi se nám na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz. Těšíme se!... Číst dál