Podpořili jsme komunitu v Benediktu

4. - 13.9.2017

NA TENTO WORKCAMP MÁME 2 VOLNÁ MÍSTA PRO DOBROVOLNÍKY Z ČR!
A TAKÉ HLEDÁME VEDOUCÍHO SKUPINY, TZV. CAMPLEADERA!
Máš chuť vést mezinárodní skupinu dobrovolníků a zdokonalit se při tom v mnoha dovednostech, poznat nové lidi z celého světa, zajímavé místo v ČR a sám sebe?

Koukni se na detaily práce campleadera a napiš nám na workcampy(at)tamjdem.cz.

DSC00370

S koncem léta a workcampové sezóny nepověsíme ještě rukavice na hřebík, ale vydáme se již tradičně do milého Benediktu v Železných horách. 

Obklopeni nádhernou přírodou a přátelskou komunitou lidí s i bez postižení, se budeme věnovat stavbě přístřešku na dřevo, vytvoříme kamenné koryto potoka, vyčistíme pozemky od keřů a uděláme všelijaké terénní úpravy .

Pracovat budeme asi 6 hodin denně, většinou odpoledne budeme mít volná a jeden den nebudeme pracovat vůbec, můžeme tak vyrazit třeba na výlet po okolí, nabízí se toulky po horách, výlet na přehradu Seč, či koncert legendární místní kapely Benebend a spoustu dalšího. Víš jak se v Česku žije lidem s mentálním postižením? Odhoď předsudky a přijeď poznat místo, kde mohou tito lidé najít uplatnění a žít plnohodnotný život s podporou svých asistentů. V Benediktu tě přijmou s otevřenou náručí a ukáží ti, že život je hlavně legrace!

Chceš to zažít? Tak na nic nečekej a PŘIHLAŠ SE ZDEPro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu - jen dvě místa!

Nebo si nejdříve přečti více informací v podmínkách či se koukni na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku atd.

PRAKTICKÉ INFORMACEDSC00291

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude v separátní roubené chaloupce, která je plně vybavena – koupelna s WC, pec na topení. Postele a matrace jsou na místě, přivez si vlastní spacák. Wi-fi je na místě též.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou stravuStravovat se budeme společně s celou komunitou

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 9.2

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Andree na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!

Kde jsme byli?

Kdo to vedl?

Eva Perútková

Koordinátoři projektů, Campleadeři workcampů, Organizátoři Víkendovek

Když jsem před lety doma oznámila, že odjíždím na tři týdny do Alp, abych tam pomáhala s rekonstrukcí dolu, mysleli si, že jsem se zbláznila. A měli pravdu. Zbláznila jsem se do Tamjdemu, do pomáhání tam, kde to má smysl,... Číst dál