Poděl se o svůj workcampový příběh!

31. - 31.8.2017

První letní společné setkání navrátilců z letošních workcampů ve světě jsme posunuli na 31.8.2017, až se jich do ČR navrátí více!

cheers-1081828_1920 Už jsi zpět z letošního workcampu a chceš se podělit o své zážitky? Nebo si vyslechnout zkušenosti ostatních a načerpat inspiraci pro příští sezónu? Přidej se k našemu neformálnímu setkání a přijď si s námi popovídat nejen o workcampech!

31. srpna se na tebe budeme těšit od 17:00 v zahrádkách v Riegrových sadech, kde společně probereme naše workcampové zkušenosti, popijeme a užijeme si super odpoledne v mezinárodní skupině. Nejen, že si tak užiješ hezký den v Praze, ale budeš mít příležitost poznat nové přátele a cestovatelské parťáky jak z Čech, tak zahraničí. Tak pojď do toho s námi!

Budeme se těšit,
Eva a Roxana

Novinky k akci sleduj na facebookové události

Kde jsme byli?

Riegrovy sady

Na piknik? No jasně! A kam jinam, než do parku. Riegrovy sady jsou k tomu jako stvořeny…... Číst dál

Kdo to vedl?

Roxana Chiriac

Koordinátoři projektů

Když jsem se rozhodla jet na Erasmus stáž do Tamjdemu, byla jsem okouzlena možností zkombinovat práci v kanceláři se zapojením do workcampů nebo jiných venkovních akcí a při tom poznat lidi jak formálně, tak neformálně. Také jsem chtěla pochopit, jak... Číst dál