Podpoř nás

OSLAVAChceme více lidí dostat do neziskovek, a to skrze jednodenní akce, speciální Víkendovky, ale i týdenní mezinárodní workcampy. Taky chceme posunout osobní rozvoj všech zapojených dobrovolníků skrze kvalitnější školení a nové workshopy.
A nakonec kromě toho makáme na novém webu a dalších technických vychytávkách, které sice nejsou vidět, ale pomáhají nám ročně propojit více než 300 dobrovolníků s organizacemi v ČR.
 
 
Abychom si stávající tempo mohli udržet a posunout se ještě dál, potřebujeme taky více pravidelných dárců, o jejichž podporu se budeme moc opřít.

Jak dobře máme našlápnuto se dozvíš v naší výroční zprávě za rok 2016.
 
S MĚSÍČNÍM DAREM VE VÝŠI 200,-, 300,- NEBO DOKONCE 500,- KORUN MĚSÍČNĚ DOKÁŽEME UDĚLAT VELKÉ VĚCI!

Příspěvkem 200,- měsíčně nám pomůžeš vyslat 2 dobrovolníky na Víkendovku (a tedy pokrýt zejména náklady na jejich dopravu a stravu na akci), příspěvkem 300,- měsíčně to jsou 2 dobrovolníci a navíc práce koordinátora na přípravách vedoucích našich akcí. A nakonec 500,- měsíčně investujeme do vyslání 3 dobrovolníků a obsáhlejší práce koordinátora s realizací projektu a dále také s pořádáním školicího cyklu pro vedoucí a jejich individiuální přípravy.
 
STAŇ SE NAŠÍM DÁRCEM A TEDY I SOUČÁSTÍ NAŠÍ PRÁCE I TY!

 


 

PODPOŘIT NÁS MŮŽEŠ I JINAK

 

Víš, že můžeš nakoupit v e-shopu, přispět Tamjdemu a neplatit přitom ani o korunu navíc? Jde to přes givt.cz, kde už je více než 600 různých e-shopů, které nám za tebe dají peníze. Vážně to funguje!

Petra nakupuje přes GIVT

 A aby sis nemusel pamatovat, který e-shop z tvého nákupu podpoří Tamjdem, můžeš si nainstalovat rozšíření do prohlížeče, které ti možnost nákupu přes Givt připomene.

 

VEŠKERÉ PODPORY SI VÁŽÍME A DĚKUJEME ZA NI!