Na prahu prázdnin do Prahu

29.6. - 1.7.2018

Na prahu prázdnin můžeš vyjet do Prahu a to z Prahy. Cože to? Poslední červnový víkend pomoz v neziskovce Práh jižní Morava, která pomáhá lidem se závažným duševním onemocněním při začleňování do běžného života. Zahaj svou letní sezónu naplno.

Minulý rok jsme tam začali se stavbou mozaiky a tenhle rok ji dokončíme. Dál pak natřeme plot, dokončíme podium z hlíny, uklidíme od oken po půdu a možná i založíme nový vermikompostér. Po vší té práci se podíváme buď na Špilberk nebo se vykoupeme na přehradě a zažijeme i letní kino na zahradě!

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

 • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 142018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 29. června se potkáme na Hlavním nádraží v Praze před ZOOT – výdejna radosti v 16:05, doraz prosím včas. Vlak jede v 16:21 do Brna (příjezd v 18:46) a za dalších 15 minut v MHD přejedeme do Prahu.

NÁVRAT: V neděli, 1. července, pravděpodobně RegioJetem z Brna v 16:09 s přistáním v Praze v 18:42.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Tuřanská 12, Brno.

UBYTOVÁNÍ: Spíme a zázemí máme v místnosti, která běžně slouží jako centrum denních služeb. Potřebovat s sebou určitě budete karimatku a spacák.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. K dispozici máme také kuchyňku s lednicí. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatku, přezůvky, a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se organizátorky Jitky: jitka.zilova@yahoo.com, 602 571 310 nebo koordinátorky Barbory: vikendy(at)tamjdem.cz, 776 493 201.

Těšíme se na setkání!