Fotosoutěž 2017

Co všechno lze na dobrovolnických projektech zažít? Sdílej s námi svou fotku a pomoz nám rozšířit do světa zprávu, že práce zadarmo není nadarmo!

adventure-2679498_1920

Co všechno máš na fotkách z workcampu, Víkendovky nebo jiného dobrovolnického projektu? Všechno? Jak vám jde práce od ruky, jak hrajete hry, jste na výletě nebo třeba při vaření? Nezáleží na situaci, trefná fotka se dá pořídit kdykoli!

Nemusíš se bát, pokud nejsi profesionální fotograf a fotky máš jen v mobilu. Své štěstí můžeš zkusit i tak!

Soutěž je určena pro všechny dobrovolníky, kteří se v roce 2017 zúčastnili jakékoli dobrovolnické akce (workcampu v Česku i v zahraničí, Víkendovky, jednodenní akce atp.).
PODMÍNKY

  • Účastník soutěže musí být autorem všech fotografií
  • Všechny fotografie musí být pořízeny na dobrovolnické akci, které se dobrovolník zúčastnil
  • Fotky lze zasílat kdykoli během roku. Soutěž ukončíme ještě před koncem roku, abychom stihli vyhlásit a odměnit vítěze.
  • Jeden soutěžící může zaslat min. 1 a max. 3 fotografie z KAŽDÉHO projektu, kterého se v daném roce zúčastnil (tedy např. 2 fotky z Víkendovky, 1 z jednodenní akce a 3 z workcampu)

Zapojit se do soutěže a sdílet s námi svoje fotky můžeš několika způsoby:

    1. EMAIL

Fotky pošli na e-mail workcampy@tamjdem.cz NEBO vikendy@tamjdem.cz. Každá fotografie musí být označena tímto způsobem: Prijmeni_Jmeno (např. Novak_Honza), k fotce nám napiš i krátký popis.

    1. FACEBOOK

Sdílej na své vlastní timeline fotku, označ ji @Tamjdem a nezapomeň ji sdílet veřejně, jinak bychom si ji nemohli zobrazit! Opět nezapomeň na krátký popis.

    1. INSTAGRAM

Nahraj fotku a jednoduše ji označ @tamjdem a také hashtagem #tamjdem2017. Napiš k ní i krátký popis.

Všechny fotky zaslané v průběhu roku 2017 budeme postupně přidávat do soutěžního alba na našem facebooku. Z těch, které získají nejvíce “Líbí se mi” vylosujeme na našem Vánočním večírku tři vítěze, kteří si domů odnesou vouchery a další hodnotné ceny.

Odesláním či sdílením fotografií výše popsaným způsobem dáváš společnosti Tamjdem, o.p.s. souhlas se zveřejněním fotografie na internetu, a s jejím následným využitím pro propagaci dobrovolnictví a zveřejňováním na propagačních materiálech o dobrovolnictví. Dále tím souhlasíš se všeobecnými podmínkami soutěže.

Nejbližší akce