Home

English Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa. Pracujeme, cestujeme, poznáváme nové lidi, sami sebe i svět okolo nás.

KALENDÁŘ AKCÍ

24. - 26. 8. 2018
Nová Ves nad Popelkou
Víkendovky
7. - 9. 9. 2018
Rokytnice v Orlických Horách
Víkendovky
14. - 16. 9. 2018
Brno
Víkendovky
28. - 30. 9. 2018
Josefov, Adamov
Víkendovky

VÍCE AKCÍ

No items found

04.08.2018
V polovině října se vydáme do Votic na pomoc neziskovce Ochrana fauny ČR, která kromě aktivit na záchranu raněných a ohrožených zvířat provozuje také Motýlárium ve Voticích. Motýlí rezervace, napomáhají zamezení dalšímu vymírání m…
27.07.2018
Chce se ti do světa, odpočinout si od vlastní práce a zažít něco nového, ale zájezdy tě nělákají?
Vyjeď ještě do konce srpna na workcamp! Vybrali jsme nějaké last minute příležitosti, do kterých se můžeš zapojit!
V
19.07.2018
Pojď si vychutnat konec srpna, kdy doznívají poslední horké letní dny, na Víkendovce v Podkrkonoší. Centrum Tábor v obci Nová Ves nad Popelkou hledá šikovné ruce dobrovolníků, kteří by jim pomohli s údržbou zemědělských staveb a s péčí o z…

DALŠÍ NOVINKY

764

dobrovolníků

39

neziskových organizací

8404

dobrovolnických hodin

Víme, jak do života různorodých českých neziskovek zapojit co největší počet dobrovolníků a pomoci jim tak v jejich práci. Zapoj se s námi do rozvoje dobrovolnictví a neziskového sektoru i ty. S tvojí pomocí toho dokážeme mnohem víc.

PODPOŘ NÁS

Dobro umíme posílat i na e-mail! Přihlas se k odběru našeho pravidelného newsletteru a co dva týdny ti pošleme pozvánky na aktuální Víkendovky, vybrané české i zahraniční workcampy, nebo další zajímavé akce.

odebírej newsletter