Home

English Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa. Pracujeme, cestujeme, poznáváme nové lidi, sami sebe i svět okolo nás.

KALENDÁŘ AKCÍ

19. - 21. 10. 2018
Votice
Víkendovky

VÍCE AKCÍ

No items found

04.10.2018
Desetičlenná mezinárodní skupina se sešla v pátek 28.9.2018 v komunitním centru Společnosti E na Praze 4. Zapojili jsme se do renovace zahradního nábytku a do dalších úkolů a zjistili více o tom, jak organizace pomáhá lidem s epilepsií.
01.10.2018
Pomoz nám zorganizovat “family friendly” Víkendovku již tento týden v Trutnově! Smysluplná akce v lesní školce pro rodiny i jednotlivce. Ozvi se nám na: vikendy(at)tamjdem.cz
18.09.2018
5 dětí, 4 dospělí a 47 hodin dobra – to byl víkend plný dobrovolnické práce, dětského smíchu a radovánek.
Do Lesního klubu Ostrov přírody jsme se opět vrátili více než rádi. A tak v páteční večer do oázy na Bojišti v Trutno…

DALŠÍ NOVINKY

764

dobrovolníků

39

neziskových organizací

8404

dobrovolnických hodin

Víme, jak do života různorodých českých neziskovek zapojit co největší počet dobrovolníků a pomoci jim tak v jejich práci. Zapoj se s námi do rozvoje dobrovolnictví a neziskového sektoru i ty. S tvojí pomocí toho dokážeme mnohem víc.

PODPOŘ NÁS

Dobro umíme posílat i na e-mail! Přihlas se k odběru našeho pravidelného newsletteru a co dva týdny ti pošleme pozvánky na aktuální Víkendovky, vybrané české i zahraniční workcampy, nebo další zajímavé akce.

odebírej newsletter