Další projekty

Na této stránce najdete napravo,v menu KUDY KAM, pozvánky na doprovodné aktivity, které pro dobrovolníky i s dobrovolníky pro veřejnost pořádáme, a články či reportáže z proběhlých akcí. Jedná se zejména o:

V roce 2013 jsme s úspěchem realizovali 2 setkání dobrovolníků – jarní školení campleaderů a organizátorů víkendovek a podzimní hodnotící setkání, vyzkoušeli jsme novou formu víkendového dobrovolnictví – Víkendovku pro rodiče s dětmi a nakonec jsme oslavili tamjdemový rok dobrovolnickou sobotou na Toulcově dvoře v Praze. Na více informací, fotky i články se podívejte v rozcestníku napravo.

V roce 2014 jsme pořádali školení pro budoucí campleadery workcampů a organizátory Víkendovek, setkání dobrovolníků Evropské dobrovolné služby, několik knižních bazarůjednodenní akci na Toulcově dvoře v Praze, které se zúčastnilo kolem 30 dobrovolníků a závěrečný večírek pro naše dobrovolníky – Po práci zábava.

V roce 2015 díky Zootu vznikla naše historicky první trička a taška, a hned se vyprodala! Od léta taky úřadujeme v nové kanceláři, v září jsme se jako loni zúčastnili pouličního festivalu Zažít město jinak spolu s našimi knihami a v  listopadu jsme se při příležitosti koncertu francouzské zpěvačky Zaz stali součástí sítě neziskovek Zazimut. Díky projektu Givt nás také můžete podpořit nejen prací ale i finančně, aniž by vás to stálo o korunu navíc. Na vánočním večírku v znamení hesla Pošli to dál, jsme nejen slavili, ale spolu s vámi taky vybrali inspirativní fotografie napříč dobrovolnickými projekty.

Těšíme se na další nové projekty, recyklované nápady, na vaši účast i spolupráci v roce 2016.

Kudy kam