Úvod

Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa.

„Na naše projekty může člověk vyrazit z různých důvodů – odpočinout si, navštívit úžasné místo, seznámit se, zapojit se do smysluplné práce… a vždy má záruku, že tam najde to, co hledal.“ – Petr Žabka

březen - prosinec 2018
Evropa a další země
workcampy ve světě

DALŠÍ AKCE

08.12.2018
Hledáš netradiční dárek k Vánocům? Máš mezi kamarády dobrodruhy, kterým okolní svět není lhostejný, nebo chceš potěšit sebe? Věnuj (si) zážitek a dobrý pocit v jednom! Máme vouchery na Víkendovky a workcampy roku 2019!
05.12.2018
Dárcovská kampaň #zadarmopenizenechceme je DNES VE FINÁLE!
Naši práci v rámci kampaně zatím podpořilo 23 dárců, a to celkem 25 901 Kč! Za tuto částku budeme moci na pomoc českým neziskovkám…
23.11.2018
Baví tě Tamjdem a zároveň kódování a design webu ve wordpressu? Zapoj se do našeho týmu a pomoz nám zlepšit naši „tvář“, kterou vidí okolní svět.
Do týmu hledáme pomocníka na technickou administraci naší webové strán…

DALŠÍ NOVINKY

Víme, jak do života různorodých českých neziskovek zapojit co největší počet dobrovolníků a pomoci jim tak v jejich práci. Zapoj se s námi do rozvoje dobrovolnictví a neziskového sektoru i ty.

PODPOŘ NÁS

Dobro umíme posílat i na e-mail! Přihlas se k odběru našeho pravidelného newsletteru a co dva týdny ti pošleme pozvánky na aktuální Víkendovky, vybrané české i zahraniční workcampy, nebo další zajímavé akce.

odebírej newsletter

764

dobrovolníků

39

neziskových organizací

8404

dobrovolnických hodin