Úvod

Pořádáme denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické projekty na pomoc neziskovým organizacím po celé České republice a zájemce vysíláme i do světa.

„Na naše projekty může člověk vyrazit z různých důvodů – odpočinout si, navštívit úžasné místo, seznámit se, zapojit se do smysluplné práce… a vždy má záruku, že tam najde to, co hledal.“ – Petr Žabka

LEDEN - PROSINEC 2019
SVĚT
WORKCAMPY
22. - 24. 2. 2019
Předklášteří, Tišnov
Víkendovky
22. - 24. 3. 2019
Vysoká u Mělníka
Víkendovka

DALŠÍ AKCE

15.02.2019
Je ti blízká ochrana životního prostředí? Přijde ti, že s pojmem „klimatická změna,“ se dá něco udělat? Mezinárodní databáze workcampů je plná příležitostí, jak pomoci tam, kde je to potřeba nejvíce.
Dobrovo…
11.02.2019
V rámci projektu „Start the change“ pořádá organizace Amnesty International seminář pro pedagogy a pracovníky s mládeží, který se koná 22.-24. 2. 2019.
Start the Change je mezinárodní projekt, jehož cílem je zap…
03.02.2019
Láká tě neformální vzdělávání, vedení interkulturních týmů a pořádání mezinárodních projektů? Pak je toto česko-německo-polské školení „Vedoucí interkulturních skupin a projektů“ určené právě tobě!…

DALŠÍ NOVINKY

Víme, jak do života různorodých českých neziskovek zapojit co největší počet dobrovolníků a pomoci jim tak v jejich práci. Zapoj se s námi do rozvoje dobrovolnictví a neziskového sektoru i ty.

PODPOŘ NÁS

Dobro umíme posílat i na e-mail! Přihlas se k odběru našeho pravidelného newsletteru a co dva týdny ti pošleme pozvánky na aktuální Víkendovky, vybrané české i zahraniční workcampy, nebo další zajímavé akce.

odebírej newsletter

764

dobrovolníků

39

neziskových organizací

8404

dobrovolnických hodin