První moravská Víkendovka u koní!

25. - 27.5.2018

Nejkrásnější pohled prochází mezi ušima koně …

… A my se o tom pojedeme přesvědčit na první tamjdemáckou moravskou Víkendovku s výjezdem z Olomouce!

Do hiporehabilitačního centra Ryzáček, tedy místa, kde koně pomáhají při rehabilitaci,  pojedeme už pošesté. Tentokrát pomůžeme s prací na koňském příbytku a ponoříme se do vůně čerstvého dřeva a barvy.

Ve volném čase si můžeme užít okolní přírodu a vydat se na hrad Bouzov nebo třeba do Loštického muzea tvarůžků. Také pro nás bude připravena přednáška o hiporehabilitaci a praktický workshop kontaktu s koněm.

PŘIHLAS SE

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

 ÚČASTNICKÝ POPLATEK

  • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 102018
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
  • seznam se se storno podmínkami.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 25. května se potkáme na Hlavním nádraží v Olomouci před lékárnou Dr. Max v 17:15, doraz prosím včas. Vlak jede v 17:33 do Mohelnice (příjezd v 17:59) a odsud pojedeme do Líšnice, Vyšehorky (náves; příjezd v 18:22).

NÁVRAT: V neděli, 27. května pravděpodobně z Mohelnice v 16:42 s příjezdem do Olomouce v 17:00 a do Prahy v 19:18 anebo přímo z Mohelnice do Prahy (odjezd 16:30 a příjezd v 18:36).

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Vyšehorky 16, Líšnice 789 85

UBYTOVÁNÍ: ve společenské místnosti na vlastních karimatkách, ve spacácích (případně venku ve stanu). Na místě jsou toalety i sprcha.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. Nejbližší obchod s potravinami se nachází v Mohelnici.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, karimatka, (případně stan), přezůvky, dobré pracovní boty a oblečení (které je možné umazat od barvy), a také ochranné pomůcky proti slunci. Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se organizátorky Marie: marie.makovska@gmail.com, 775 382 512 nebo koordinátorky Terezy: vikendy(at)tamjdem.cz, 606 589 006

 

Těšíme se na setkání!