Poznej život v komunitní Ville!

4. - 6.5.2018

Během víkendu ve Ville Vallile budeš mít příležitost poznat, jak se žije v komunitním domě na půli cesty pro lidi s handicapem. Úžasná přátelská atmosféra, radost, kterou zde všichni září a jejich veskrze pozitivní přístup a skvělý smysl pro humor tě zaručeně, i za krátký víkend, inspiruje k radostnějšímu prožívání světa! Budeš mít šanci vyptat se asistentů na jejich práci a zakladatelů sdružení na jejich vize a v neposlední řadě se dozvíš mnoho zajímavostí z historie samotné Villy (skvost české secesní architektury) a z bohaté historie organizace.

Tamjdem byl ve Vallile už mnohokrát a každý víkend byla pecka! Pracovali jsme dohromady s obyvateli Villy, prošli jsme se po okolí, posedávali jsme okolo obrovského komunitního stolu, povídali jsme si, hráli hry…Přátelská atmosféra Villy je opravdu kouzelná!

Na práci nás tentokrát čeká čištění vzrostlého lesa, který je za vilou, práce na zahradě, oprava plotů a nové venkovní nátěry.

PŘIHLAS SE

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 4. 5. se setkáme na hlavním vlakovém nádraží v Praze, před Výdejnou dobra obchodu ZOOT v 16:40. Prosím přijď včas, vlak odjíždí v 16:55.

NÁVRAT: V neděli se vrátíme do Prahy na hlavní vlakové nádraží 16:22.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Villa Vallila, Červený Újezd 32, Benešov

UBYTOVÁNÍ: Ubytování na matracích a postelích v podkroví Villy, s teplou vodou, sprchou i záchodem.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „sníme vše, co jste si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený je pouze v sobotu ráno).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), spacák, přezůvky, a především kvalitní pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé, ale uvidí se podle počasí). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se organizátorky Markéty: tamjdem(at)tamjdem.cz, 724 918 728.

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK
Účastnický poplatek 300 Kč:

 • zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 082018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

Těšíme se na setkání!