Postav třeba pec v ICM Petrovice!

11. - 13.5.2018

S Tamjdemem se rádi vracíme tam, kde jsme už dříve pomáhali, když si to na místě řádně užijeme a naše práce je vidět i po měsících a letech. Přesně z těchto důvodů se navracíme do Informačního Centra v Petrovicích u Karviné! V loňském roce na jaře jsme na zahradě Centra a kavárny s nejlepší kávou pod Sluncem (a výborným místním pivem) vytvářeli bylinkovou zahradu. Letos chceme dílo dokončit a postavit také pec na chleba! Obojí pak budou moci využívat místní obyvatelé, ale také děti z místních škol, se kterými je již teď domluvená spolupráce na zážitkově vzdělávacím projektu!

Zahrada IC Petrovice je takovou oázou klidu a místní okolí je zase jako stvořené pro výletování! Pojďme se zrelaxovat a pomoc dobré věci!

Podívej se, jak byla minulá návštěva Petrovic super a pojeď s námi užít si skvělou akci i letos!

PŘIHLAS SE

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: Sraz ke společnému odjezdu proběhne před ZOOT – výdejnou radosti v pátek v 18:05. Pojedeme vlakem z Prahy hl.n. v 18:24 do Bohumína, kam přijedeme ve 22:00. Dále přesedneme do vlaku ve 22:43 a do Petrovic u Karviné dorazíme v 23:00.

NÁVRAT: Návrat do Prahy je naplánován na 15:05 s příjezdem v 19:36. Pokud by se někdo potřeboval navrátit dříve, je to určitě možné.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Petrovice u Karviné, čp. 177, 735 72

UBYTOVÁNÍ: Ubytovaní budeme přímo v místě pracoviště ve vile Rotigel ve dvou společenských místnostech. Budeme spát na vlastních karimatkách. V místě je sprcha, splachovací toalety, elektřina a vše ostatní, co potřebujeme k životu.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme a pijeme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. WARNING: Dámy v IC Petrovice vaří fakt skvěle! : )
V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), karimatku, spacák, přezůvky, a především pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé či uzpůsobené předpokládanému počasí!). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či hudební nástroje a nápady na zábavu… a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, neváhej se zeptat se organizátora Petra: pe.zabka.tr(at)gmail.com, 722 006 552/734 423 724 nebo koordinátorky Terezy: vikendy(at)tamjdem.cz, 606 589 006.

 

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

 • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 092018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

 
Těšíme se na setkání!