Pomoz s přípravami na letní tábor!

Víkendovka uprostřed léta? Letos rozjíždíme podzimní sezónu Víkendovek o něco dříve.

Poslední víkend v červenci 27. – 29. 7. 2018 můžeš vyrazit do překrásného prostředí Lipové lázně pomoci české neziskové organizaci CID – centrum integrace dětí a mládeže, z.s., která potřebuje připravit svou budovu pro nadcházející dětské letní tábory.

S čím je vlastně zapotřebí pomoci? Jelikož během léta všichni zvolňujeme tempo, i tato Víkendovka se bude nést v podobném duchu. Práce není náročná – potřebný je zejména úklid vnitřních prostor, pokojů, vysávání, mytí oken a celková příprava prostředí pro děti. Množství práce v pohodě zvládnou 4 dobrovolníci, proto tahle Víkendovka dostala přívlastek „mini“. Čím méně práce, o to bude více času užít si okolní přírodu, projít se lesem, vychutnat si slunce a čerstvý vzduch.

PŘIHLÁSIT SE můžeš tady!

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení : )

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

 • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 152018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

 

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 27. července se potkáme na Florenci v Praze, na nástupišti č. 8, v 15:45, doraz prosím včas. Autobus jede v 16:00 do Lipové Lázni (příjezd v 20:12).

NÁVRAT: V neděli, 29. července, autobusem z Lipové Lázni v 14:21, s přistáním v Praze v 18:35, nebo dalším autobusem v 16:21 s příjezdem v 20:40.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Lipová lázně, Jeseníky.

UBYTOVÁNÍ: Spíme v nedalekém penzionu, přinést spacáky a karimatky není potřeba.

STRAVA: V pátek večer sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. Snídaně i večeře budeme mít v penzionu, na obědy si odskočíme do nedaleké hospody.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), přezůvky, a především teplé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 776 493 201.

Těšíme se na setkání!

 

KALENDÁŘ AKCÍ
březen - prosinec 2018
Evropa a další země
workcampy ve světě
16. - 27. 7. 2018
Třeboň
workcamp v ČR
19. - 25. 8. 2018
Chříč
workcamp v ČR