Park, který můžeš sníst?

3. - 10.6.2018

Jen si to představ, jdeš na procházku přírodou a kamkoli se podíváš, vidíš něco dobrého k snědku. Nejedná se o všem o ty bájné pečené holuby, nýbrž o ovocné stromy, keře a jedlé rostliny! Nemusíš tak spěchat domů na večeři a místo toho si užiješ nerušený odpočinek uprostřed přírody.
To všechno už budeš moct zažít za pár měsíců na workcampu ve spolku Hvozd na severu Čech. Společně s dobrovolníky z celého světa tam totiž vyrazíme takovýto parčík stavět! Přidej se k nám a zapoj se do stavění cest, tvorby land-artových plotů, výrobě laviček, zhotovení tůní nebo výroby přírodních prolézaček pro děti.

Ale neboj, nebude to jen o práci! Odpoledne budeme mít zpravidla volná, a někdy nebudeme pracovat vůbec. Zbude nám tak spousta času k prozkoumání nádherné přírody i historických památek v okolí, hraní her, nebo workshopy o udržitelnosti. Pokud máš rád přírodu, chceš se dozvědět něco o permakultuře a poznat jedinečnou skupinu českých i zahraničních nadšenců, pak do toho jdi s námi!

PŘIHLAS SE
Ale neotálej, pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Přečti si více informací v podmínkách a koukni se na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude ve společném domku v postelích, ale pokud si troufneš, můžeš spát i venku. K dispozici ti bude i kuchyně a koupelna se záchodem. Wi-Fi je tu taky.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a strava bude po celou dobu bezmasá. Možnost bude i strava veganská nebo bez lepku.

MIN. VĚK: pro Čechy 15 let, po zahraniční účastníky 18 let 

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 10.3

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Evě na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!