Oslav konec léta v Podkrkonoší

24. - 26.8.2018

Pojď si vychutnat konec srpna, kdy doznívají poslední horké letní dny, na Víkendovce v Podkrkonoší. Centrum Tábor v obci Nová Ves nad Popelkou hledá šikovné ruce dobrovolníků, kteří by jim pomohli s údržbou zemědělských staveb a s péčí o zvířata v rámci příprav na zimní období.

Na jaké aktivity se můžeš těšit? Budeme přitloukávat prkna, přesunovat elektrické ohradníky, kydat zvířecí příbytky a krmit zvířata, uskladňovat seno, a když zbyde čas, taky vyklízet prostory pro uskladnění sklizně. Jak vidíš, práce mají pro nás víc než dost. Tak vezmi kamarády, rodinné příslušníky, nebo souseda a přihlaste se! 🙂

PŘIHLAS SE!

PODMÍNKY

Účastnický poplatek je 300 Kč. Co je v ceně zahrnuto?

 • strava (kromě páteční večeře)
 • ubytování 
 • skupinová jízdenka na cestu tam (z Prahy) – Ostatní jízdenky na cestu na Víkendovku proplácíme, je ale nutné nám je předat.
 • pojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a další přidružené náklady
 • plno zábavy, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení 🙂

Cestu zpět si hradí každý sám. Snaž se vždy připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívej se na všechny podmínky účasti na Víkendovce.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

 • poplatek 300,- zaplať převodem na transparentní účet číslo 2600956785/2010
 • variabilní symbol pro platbu je 162018
 • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
 • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky
 • seznam se se storno podmínkami.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ a DOPRAVA: V pátek 24. srpna se potkáme na autobusovém nádraží Černý Most v Praze, v 16:00, doraz prosím včas, poté již další spoj nejede. Autobus jede v 16:20 do Lomnice nad Popelkou (příjezd v 18:16), kde přestoupíme na vlak do Nové Vsi nad Popelkou, kam dorazíme v 19:08.

NÁVRAT: V neděli, 26. srpna, vlakem z Nové Vsi nad Popelkou v 15:08, s příjezdem do Prahy v 17:40.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Nová Ves nad Popelkou.

UBYTOVÁNÍ: Ubytováni budeme v domečku Centra Tábor, kde budeme spát na postelích (možnost taky spát na matracích) 🙂 Spacák nebo karimatku si proto nosit nemusíš. V chalupě jsou sprchy, záchody i wifi.

STRAVA: V pátek večer bude sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude pro nás jídlo zajištěné.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), přezůvky, a především teplé, nepromokavé pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně taky holínky). Určitě si přibal dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry, hudební nástroj, či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se organizátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 776 493 201.

Těšíme se na setkání!