Organizuj s námi knižní bazary

Hledáme koordinátora benefičních knižních bazarů, které s dobrovolníky několikrát do roka organizujeme na naši podporu.
Baví tě pořádání akcí, vedení týmu, propagace, logistika a komunikace s s lidmi? Jsi aktivní řidič nebo máš takové ochotné a šikovné řidiče mezi přáteli?
Pak hledáme právě tebe!

424732_10151378482658502_2041386389_n Mezi úkoly našeho bazárníka patří vedle domlouvání samotných bazarů s různými pořadateli akcí pro veřejnost po celé Praze a samotné realizace bazaru (logistické zajištění akce, prodej na místě, příprava a úklid stánku), také propagace akcí a vyhledávání a vedení týmu dobrovolníků.

Potřebujeme, aby mezi tvé silné vlastnosti patřily kreativita, zodpovědnost, časová flexibilita, houževnatost, organizační, komunikační a prezentační dovednosti a ideálně řidičák a auto nebo schopnost si auto s řidičem obstarat.
Někdo z Tamjdem týmu tě vždycky rád podpoří, takže se nemusíš bát, že to bude celé jenom na tobě.

Bazary jsou skvělá příležitost zúčastnit se akcí jako jsou Zažít město jinak, Františkovy lásky, Korso Krymská a dalších jako jeden z vystavovatelů a poznat jejich zákulisí. Navíc se díky této zkušenosti zase naučíš něco nového, a to z různých oblastí včetně práce neziskovek, PR, fundraisingu a benefičních akcí.

Láká tě organizace minimálně 3 takových bazarů v období únor – prosinec 2018? Pak pošli stručný životopis a výstižný motivační dopis Markétě na adresu tamjdem(at)tamjdem.cz. Deadline pro přihlášení je 31. ledna 2018

Tato pozice nemusí být čistě dobrovolnická, odměna bude specifikována osobně a veškeré náklady na dopravu uhradíme.

KALENDÁŘ AKCÍ
4. - 6. 5. 2018
Červený Újezd
Víkendovka
11. - 13. 5. 2018
Petrovice
Víkendovka
25. - 27.5.2018
Vyšehorky
Víkendovka