Pomoz s úpravami komunitní zahrady na okraji Brna

13. - 19.8.2018

Zapoj se s dobrovolníky z celého světa do práce sdružení Práh, které pomáhá lidem se závažným duševním onemocněním při začleňování do běžného života. Společně v komunitní zahradě této organizace na kraji Brna pomůžete s natíráním plotu, stavěním pódia z hlíny, úklidem areálu, zakládáním nového vermikompostéru nebo s dokončování mozaiky z různých materiálů.

Poznáš dobrovolníky z různých koutů světa, zjistíš, jak se v Česku žije lidem s duševním onemocněním a uděláš dobrý skutek tam, kde je to potřeba.

Pracovat budete asi 6 hodin denně a jedno odpoledne budete mít volné úplně. Můžete tak vyrazit třeba na výlet po okolí nebo hrát deskovky až do noci, prozkoumat místní přírodu, přehradu, hrad Špilberk nebo si užít letní kino na zahradě!

PŘIHLAS SE
Ale neotálej, pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Přečti si více informací v podmínkách a koukni se na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spíme a zázemí máme v místnosti, která běžně slouží jako centrum denních služeb. Potřebovat s sebou určitě budete karimatku a spacák. Internet je na místě k dispozici.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou, veganskou i bezlepkovou stravuK dispozici máme také kuchyňku s lednicí. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu(budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 9.1

KONTAKT:Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Elišce na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!