Jak to chodí na záchranné stanici?

18. - 29.6.2018

Hned na začátku léta vyrážíme na Vysočinu pomáhat do tamní záchranné stanice Pavlov. Čeká tam na nás nejen krásná příroda, ale především desítky zvířat, o která se budeme starat. Náplní naší práce bude totiž především péče o mláďata (jejich krmení), ale kromě toho pomůžeme i s údržbou areálu a vypomůžeme při letní akci pro děti.

Pracovat budeme asi 6 hodin denně, většinou odpoledne budeme mít volná a jeden den nebudeme pracovat vůbec. Můžeme tak vyrazit třeba na výlet po okolí nebo hrát deskovky až do noci, a kdo bude chtít, může čas trávit mezi zvířaty.

Tento workcamp je vhodný pro každého, kdo má vztah k přírodě a ke zvířatům, chce se dozvědět, jak funguje záchranná stanice nebo jak se zachovat v případě nálezu opuštěného mláděte.

MOMENTÁLNĚ JE WORKCAMP PLNĚ OBSAZENÝ. Ale pokud chceš, můžeš se PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍK!

Přečti si více informací v podmínkách a koukni se na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude v separátní vile, která je plně vybavena – koupelna s WC, společenská místnost, dataprojektor. Postele a matrace jsou na místě, nemusíš si tedy vozit nic speciálního. Wi-Fi je tu taky.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou i veganskou stravu

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 10.1

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Evě na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!