Archiv aktualit

Vezměte svoje děti mimo město a zažijte víkend na pomoc lesní školce!

18.8.2017
víkendovky
  Chcete strávit s dětmi konec týdne trochu jinak a odnést si domů společné netradiční zážitky? Zveme všechny akční mámy, šikovné táty, neposedné holky a hravé kluky na společnou rodinnou víkendovku!

Číst dál

Babí léto na jihu Evropy

16.8.2017
workcampy
  Léto je téměř u konce, ale příležitostí vyjet do zahraničí, udělat něco pro druhé a zažít něco neobvyklého je stále spousta! Udělej něco smysluplného ve svém volném čase a přihlas se na jeden z mezinárodních workcampů. A pokud už máš

Číst dál

Pomoz s otevřením nové lesní školky

15.8.2017
víkendovky
  Všude dobře...Venku nejlíp! Využij poslední letní víkend a pomoz lesní školce Venku v Ústí nad Labem, kde se děti učí trochu jinak! Budeme stavět plot!

Číst dál

Poděl se o svůj workcampový příběh!

15.8.2017
workcampy
  První letní společné setkání navrátilců z letošních workcampů ve světě jsme posunuli na 31.8.2017, až se jich do ČR navrátí více! Veškeré detaily a novinky k akci sleduj na Facebooku!

Číst dál

Vyjeď s námi změnit svět k lepšímu!

10.8.2017
workcampy
  Už tě nebaví přihlížet jak lidé kolem tebe mění svět? Chceš být součástí změny k lepšímu? Pak se přihlas na jeden z mezinárodních workampů a využij naplno svůj potenciál! Díky této příležitosti budeš mít šanci využít širokou škálu dovedností, získáš

Číst dál
1 2 3 38