Archiv aktualit

Učíš se praxí? Přihlas se na školení vedoucích Víkendovek a workcampů!

24.2.2018
další projekty
  Chceš posunout vlastní hranice a zdokonalit své leaderovské schopnosti? Přihlas se na školicí cyklus pro vedoucí našich dobrovolnických projektů, který se koná v období 13/3 – 5/6 /2018.

Číst dál

Sezóna nezapomenutelných zážitků je tady!

19.2.2018
workcampy
  Máš chuť pomáhat, tam kde je potřeba?  Prozkoumat nové kraje, poznat nové lidi a bavit se pro dobrou věc? Zajímáš se o okolní svět, jeho problémy a chceš se o všem dozvědět z první ruky? Tak neváhej a na pár

Číst dál

Jsi náš marketingový stážista?

12.1.2018
workcampy
  Hledáme stážistu, který nám pomůže nakopnout propagaci našich projektů a ukáže světu, že dobrovolnictví je COOL! Jsme dobrý, ale chceme být nejlepší. Jdeš do toho s náma? U nás se můžeš rozvíjet v oblastech, které jsou tvému srdci blízké. Baví tě focení,

Číst dál

Jsi náš budoucí Placement Officer?

12.1.2018
workcampy
  Zajímá tě mezinárodní dobrovolnictví a workcampy? Jsi komunikativní a chceš dělat smysluplnou, zábavnou a nestereotypní práci? Přidej se do týmu Tamjdem jako asistent při vysílání dobrovolníků do zahraničí!

Číst dál

Daruj zážitek a dobrý pocit v jednom!

21.12.2017
workcampy
  Věnuj svému kamarádovi nebo kamarádce netradiční dárek - VOUCHER na workcamp nebo Víkendovku. Pro všechny, kdo milují nové výzvy, cestování a smysluplnou práci!

Číst dál
1 2 3 39

Tak kam? K nám!